Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Volt itt...

Mi az igazság? Volt itt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Hőmérőzök minden reggel úgy, ahogy kell. Sajonos csak digitális hőmérőm van, mert nem Mo-on élek és itt csak ezt árulják.

Pár napja leesett a hőm. Én még kicsit korainak tartottam, de nem lehetetlennek (hosszú ciklusaim vannak). Utána viszont felment alaphőre. Ekkor azt gondoltam, h oké, csak próbálkozott v sikertelen volt a peteérés.

Ma reggel éreztem, h forróbb a testem. A szokott helyen, szájban megmértem, ami megint alaphőt mutatott. Nem hittem neki, megmértem hónaljban és pontosan ugyanannyi volt, mint szájban. Nem kéne, h különbség legyen köztük?

Lehet, h elemet kéne cserélni benne?

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 31. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg szajban magasabb valamivel, mint honaljban, de azert, mert most egyforma lett en nem esnek ketsegbe.

A digitalis homero tokeletes lesz, nem ezen mulik, az is mutatja a homersekletet. Nekem van mindketto, de csak a digitalisat hasznalom evek ota, mert jobban szeretem, gyorsabb.

Babatervezeskor is azt hasznaltam (mindketszer) es nem volt gond vele.

Ha merul az elem az altalaban azzal jar, hogy a kijelzon gyengebben latod a szamokat, vagy csupa nullatt mutat. Vagy be sem kapcsol.

Megprobalhatsz egy elemcseret, de szerintem nem ezzel van gond, ha a fent emlitett dolgokat nem tapasztalod.


Ne gorcsolj ennyire.

Minden reggel merd ugyanott, lehetoleg szajban nyelv alatt. Addig pisilni se menj, gyorsan merd le, ird le az eredmenyt, utana raersz vele bibelodni, tablazatba vezetni.

De a homerozesrol annyit tudni kell, hogyha gorcsolsz rajta es bizonytalan vagy, akkor nem fog neked tul sokat segiteni, mert azert ez nem olyan egyertelmu mint pl egy ovulacios teszt.

En is homeroztem, jo volt, de inkabb hasznaltam ovutesztet is a masodik gyerek tervezesenel, mert egyertelmubb volt es egyszerubb. Es az sem draga. Az elso honapban osszejott a gyerek. A hogorbem egyebkent nagyon szep lett, de foleg utolag latszott rajta, hogy ez egy szep trifazisos gorbe, a peteerest is inkabb utana 1-2 nappal lehetett hatarozottan felismerni, nem elotte, marpedig azzal tobbre mennel te is.


Nem tudom, hogy melyik orszagban elsz, en Angliaban eltem es ebay-rol rendeltem fillerekert ovutesztet.

[link]

En konkretan ezt a fajtat kertem es pont 10 darabot, boven eleg volt. Nem tudtam, hogy mikor van peteeresem, igy a ciklusom 10. napjatol kezdtem hasznalni, vegul a 16. napon lett pozitiv, masnap negativ volt mar, ebbol tudtam, hogy akkor van peteeres (a pozitiv utani elso negativ napon, lehet egyebkent 2 napig is pozitiv, mar a pozitiv napon is egyutt lehet lenni es utana 2-3 napig minden nap). Meg igy is maradt 3 tesztem, amit jostesztkent hasznaltam el a nemvart mensi elott, mert nem akartam tartogatni oket.

Mondom, nekunk teljesen bejott, gyonyoruen mutatta a peteerest, egyutt is voltunk minden nap akkortajt, jott is a baba.

2011. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, h válaszoltál!

Igazából nem babavárás miatt csinálom, hanem mert tavaly nagyon sok gondom volt a ciklusommal, ami a testsúlyom miatt volt. Idén el kezdtem fogyni és úgy tűnt, h beáll. Ezért akartam megtudni, h ovu is van-e, h minden rendben működik-e.

Lehet, h így akkor kipróbálom az ovutesztet is. Biztos, ami biztos. Egyébként minden más tünetem utal arra, h az elmúlt napokban volt, csak a fránya hőmérő nem.

Szép napot! :)

2011. máj. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!