Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D-re mennünk?...

Mikor érdemes 4D-re mennünk? Tényleg a 28-29. héten érdemes menni? Akkor már kis pufók bab igazi vonásokkal?

Figyelt kérdés

Én már többször láttam a pici babát 4D-n, a 12. héten a down kór tesztnél és a 18. héten a genetikai UH-n is átváltott a doki 4D-re. Szeretnénk befizetni egy 4D mozira, de csak 1szer és akkor szeretnénk menni amikor már megmondható, hogy apára vagy anyára hasonlít, legalábbis kis pufók pofikája van.A 18 heti genetikain amikor 4D-n láttam még nagyon vékonyka volt.

Remélem tapasztalt anyukák tudnak nekem segíteni.

26 hetes kismami


2008. máj. 9. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 26.héten voltam, akkor már gyönyörű!!!

Úgyhogy bátran jelentkezz be.

Azt nem mondanám, hogy láttunk hasonlóságot, de lehet, másnak jobb a szeme. Viszont már mosolyog, kinyújtja a nyelvét, stb.

2008. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 22 hetesen voltam és akkor is nagyon aranyos volt már. Még nem volt "pufi", de szépen látszott mindene. Éppen ásított, amikor benéztünk hozzá. :-)

30 hetes kismami

2008. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél kapni a 4D-től. Mi a 21. héten voltunk, nem bántuk meg. Már ilyenkor is szép az arcocskája, a mi picurunk először fintorgott, mert utálja az uh-t, aztán amikor én nevettem rajta, ő is elmosolyodott... De mi azért is mentünk ilyen korán, mert a 4D-n sokkal jobban megláthatóak az esetleges problémák és szerettük volna tudni, hogy valóban minden rendben van. Ráadásul azt is megerősítették, hogy tutira kislányt várunk!

Aki a 28. hét környékén megy, vagy később, annak az lehet nagy élmény, hogy már szinte olyannak látja a pocilakóját, amilyen születésekor is lesz.

2008. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok,

Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hog a Péterfy S. utcai kürházban minden genetikai vizsgálaton átkapcsolnak 4Dre, és úgy is megnézik a lehetséges problémákat pluszban kis reklámként kap az anyuka egy 4D-s színes fotót kisebb mellékesért.

Tehát én nyugodt vagyok, tudok mindent, a nemét a kis kukacosnak már a 12. héttől tudom :oD úgyhogy pusztán az élvezetre hajazok, hogy lássam életünk gyümölcsét aki nap mint nap focizik a pocakomban és kapufának nézi a bordáimat :o)

2008. máj. 9. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első kisfiammal a 30. héten voltam, a megszólalásig olyan volt a pofija, mint amikor megszületett. A második kisfiammal éppen tegnap voltam, 29.hetes vagyok és nagyon jó volt, mindent részlet tökéletesen látszott pl. a szája formája, ahogy mosolygott, ahogy cuppogott, szóval mindent. Nagyon tudom ajánlani ebben az időben a 4D-t, megéri.
2008. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia :)

én is a 29-dik héten voltam 4D-n és hát csoda kis gömbölyű volt :). már formás ilyenkor és igen, mi megállapítottuk, hogy a pofin kitől mit örökölt. kinyújtotta a nyelvét is kicsit (nem szereti az uh-t) és nézelődött erre-arra, mert bizony ilyenkor már kinyitogatják a szemüket :). szerintem menj , nagyon édi lesz meglátod :).

üdv

33 hetes mami

2008. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!