Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Tegnap volt...

8 hetes vagyok. Tegnap volt egy kis rózsaszínes-véres folyás, ma reggel egy csepp barnás, ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
olyan a hasam mint a vízzel teli lufi,rossz érzés. csak 2 hét múlva kell mennem a dokihoz.
2008. máj. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szeritnem keresd fel az orvosodat gyorsan,mert lehet,h semmi baj nicsen,de ha van akkor O tud segiteni,h minden rendben legyen.

Drukkolok,h semmi baj ne legyen,de tenyleg meg ma menj el hozza,az a biztos,es akkor fogsz igazan megnyugodni Te is,h a babaval minden rendben.

23 hetes kismama

2008. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. úristen! azt sem tudom hogy jutok el a dokimhoz, de majd a párom hazajön bevisz valahova. nagyon meg vagyok ijedve. Már két év ota próbálkoztunk.azért köszönöm a választ.
2008. máj. 9. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is egy 23 hetes kismama vagyok. Persze, menj el dokihoz, biztos, ami biztos! De azért nyugodj meg, szerintem nem lesz semmi baj. Velem is ugyanez volt. Söt az elsö 3 hónapban, mikor elvileg a mensimnek kellett volna megjönnie, kb. akkor volt mindig 1-2 napig barnás pecsételésem, aztán elmúlt. Nekem azt mondták, a hormonok dolgoznak, és a mensi környékén ez normális az elsö 3 hónapban. Ja, a puffadás is normális, nekem is volt. Sajnos már az elején én is kigombolva tudtam hordani a nadrágjaimat. De nem sokára el fog múlni az is. Ne izgulj! Boldog babavárást!
2008. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. pont most jönne meg a második az igaz, de rémisztős volt, ki sem akartam jönni a vcből. A nadrágot én sem tudom begombolni. köszi
2008. máj. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!