Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 16 hetesen még...

Normális, hogy 16 hetesen még mindig hányok?

Figyelt kérdés
6-14 hetesen sokat hánytam, nagyon rosszul voltam. A héten kitűnően éreztem már magam, de ma a reggeli nem maradt bennem, pedig jóízűen ettem. Vajon miért?
2008. máj. 9. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnállak, de igen ez normális, és az sem kizárt, hogy eltart még egy jó ideig.Nekem teljesen tünetmentes volt a terhességem, most nyűglődök már a 38héten, de a barátnőm 22hetes, és még mindid ugyanolyan rosszul van, mint az elején!Kitartást kívánok neked!!!
2008. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon rosszul hangzik az a 22. hét, brrrr! A lényeg, hogy a legborzalmasabb perióduson túl vagyok, már ki tudok mozdulni legalább. Könnyű szülést kívánok!!!
2008. máj. 9. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
En egy honaptol a masodik honapig voltam nagyon rosszul,hanyinger es es akkor hanytam minden reggel most 12 vagyok tehat egy honapja semmi hanyinger,igazabol semmi tunet, de tegnap ota megint elkezdte..reggelente 2-3szor hanyok..en is remelem hogy ez normalis..
2008. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!! Ez a legrosszabb, hogy már azt hiszed túl vagy végre rajta és kezdődik előlről, nem? Olyan kiszámíthatatlan... (Az elején én az egész álló napot végighánytam sajnos). Neked is kitartást!
2008. máj. 9. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos normális. Én a fiammal végighánytam a terhességemet. Még szülni is ugy indultam el. De reméljük te szerencsésebb leszel.


üdv

2008. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Helló! Én is 16 hetes vagyok és átérzem a problémádat, mert ugyan én nem hányok már (remélem), de hányingerem még van, és tudom, mennyire rossz tud lenni! Egyébként nekem az étvágyam is elég gyatra, legtöbbször azért eszek, mert muszáj, vagy mert émelygek.

Eddig testsúlyban sem állok vmi fényesen: -2 kiló. :(

Hát, majd csak jobban leszünk egyszer mi is. :)

2008. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen normális. Csak annyit tudok mondani, tarts ki, bár én csak a 12. hétig rókáztam, az is elég volt. De végül megéri, ha a karodban lesz a kisbabád, erre gondolj!
2008. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat és a bíztatást!!! Igazatok van, a kisbababáért azért más szenvedni, mint egy betegségtől. :-))) Mindenkinek minden jót, boldog babavárást!!!
2008. máj. 10. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 16. hétben és újra jelentkezik a hányinger és hányás, sőt most erősebben mint az első trimeszterben. Borzalmas. Este menetrendszerűen 10-11 óra körül okádok mint a malac, aztán takarítom a wc-t és környékét.
2011. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!