Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy ha jobb oldalon...

Igaz az hogy ha jobb oldalon van a babó akkor fiú ha meg baloldalon akkor lány?

Figyelt kérdés
én már nem tudom mit higyjek,és még nem tudjuk milyen nemű a babánk,csak 3 hét mulva megyek ultrahangra,de az anyósom megvan róla gyözödve hogy kisfiu lesz mert ő ugy érezte hogy jobb oldalon van. Én megmondom őszintén hiába néztem a pocakomat és simiztem nem éreztem hogy ott lenne,sőt egyik oldalon sem érzem. Most vagyok 17 hetes.
2008. máj. 8. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az első fiam jobb oldalon volt, a második fiam bal oldalon. Később, amikor már sokhetes voltam, akkor meg mindenhol ott voltak :o)

Ne aggódj, előbb utóbb, kiderül!!!

Boldog babavárást! :o)

2008. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem állítólag kisfiam lesz uh szerint, és hol a jobb oldalon, hol a bal oldalon érzem. Szerintem a babonák nem segítenek!
2008. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,én nem nagyon vagyok babonás,sőt... nekem olyan érzésem van,hogy kislányom lesz,de hát ki tudja,nem biztos hogy bejön. de mondjuk én akkor is örülök ha kisfiu,a lényeg hogy egészséges legyen.

gondoltam megkérdezem nektek mi a véleményetek erről.

mindenkinek boldog babavárást.

2008. máj. 8. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem keresztbe feküdt,utána befordult a csatornába. akkor a babona szerint fiam vagy lányom lenne. ebbe én nem hiszek.

megfejtés: fiam van

2008. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak mindig a jobb oldalt feküdt a babám már 16.héttöl!:-)És a 21.héten a 4d ultrahang megerősítette hogy kisfiúnk lesz!Januárban meg kis született a drágaságunk!:-)Szép baba várást!:-D
2008. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy a teste hol helyezkedett pontosan, tehát hogy egészében jobb oldalt volt, vagy keresztben azt nem tudom, de hogy a popsija a jobb oldalt volt az tuti, mégis lányom lett:D (Mondjuk én 16 hetes korom óta 1000%-ig biztos voltam benne, hogy lányom lesz, és csak 24 hetesen voltunk 4D-s ultrahangon ahol igazolták:))
2008. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a baba amikor még lehetett oldalakól beszélni mindig jobb oldalt volt,és lányom lesz.
2008. máj. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kisfiam lesz és a feneke bal oldalon van ,a fejecskéje a köldököm felé,a lábai meg a hasam aljánál mennek át a jobb oldalra.Ott is érzem leggyakrabban a rugdosását.szval sztem ez hülyeség...babona.30hetes kismama
2008. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezek buta babonák.

nekem nagyon csúcsos a hasam, mindenki mondja fiú lesz (igaz az is lesz:D), viszont nővéremnek épp ilyen volt a pocija és neki kislánya született.

28hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom jelent-e valamit,de nekem kisfiam lesz és mindig a jobb oldalon van,már nagyon régóta.

32 hetes kismami

2008. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!