Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan készültők a szűlésre?...

Hogyan készültők a szűlésre? Vannak jó ötletek, tippek, praktikák? -33 hetes km-

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi vár még rád mert nem szültél, akkor nem is tudsz rá készülni szerintem. Én már szültem, de nem készülök rá sehogy azonkívül hogy lassacskán majd össze pakolom a cuccost. Mind más és más. Hiába olvasolgatsz vagy videót nézel, ott nem fog eszedbe jutni semmi, hidd el... csak idegesíted magad hogy mi vár rád... :)
2009. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!én nem készülök rá mert nem tudom mire számítsak.Majd jön magától,szerintem arra nem lehet készülni.Sok mindentől függ majd hogy te hogyan éled át.Valaki könnyebben valaki nehezebben éli át.Csak reménykedni tudok hogy könnyen fog menni.Én csak arra gondolok hogy ha már eljön az ideje legyek túl rajta vagy így vagy úgy.A végeredmény számít.Kitartás mert az idő gyorsan repül.38 hetes km
2009. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem készülök rá, szerintem nem is lehet, hiszen nem lehet tudni előre, hogy hány óra lesz a vajúdás, hol folyik el a magzatvíz...stb. stb. Majd amikor már ott fekszek a szülőágyon, akkor biztos tudni fogom, hogy mit kell csinálni. Majd úgy is mindent elmond a doki, meg a szülésznő...szóval majd csak lesz valahogy.

Videókkal meg tuti nem sokkolom magam...

üdv: 38 hetes kismama

2009. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nem lehet 100%-ossan felkészülni viszont egy praktikával szolgállhatok. Az elsőnél azt mondta egy ismerős vigyek magammal egy olyan tusfürdöt aminek az illata megnyugtat és ellazit én a Palmoliv aromaterápiás (lila) tusfürdőt vállasztottam és mai napig ha avval tusolok az jut az eszembe mikor először láttam a kishercsgem; a kislánynál az Ives Rocher Hammamelis-es tusfürdőt vállasztottam és az is ugyan azt váltja ki belőlem. Most még nem tudom melyikre esik a választás.

Örömteli babavárást.

31-Hetes km

2009. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!