Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a 12. het...

Van itt olyan aki a 12. het utan vetelt el? Es mi tortent?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MA megyek dokihoz, holnap valószínűleg szülés vagy kaparás. 18. hét.

MAgzati veseelégtelenség.

Miért érdekel? Van valami panaszod? Félelmed? Mert ha nincs, akkor ne olvass ilyeneket.

2009. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barnazas miatt aggodom mar 3*elofordult,most is volt pedig kaptam ra gyogyszert es epp hogy abbahagytam megint visszajott.2 hetel ezelot voltam dokinal azt mondta nagyon lentvan a mehlepeny a mehszajnal es pihennem kellet.de most megint elojott ezert aggodom,meg a hasam alja gyakran faj,kes szuras szeru fajdalom.nagyon aggodok miert.
2009. júl. 20. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

NAgyon sajnálom az aggódásod, nem tudok mást mondani, mint hogy tényleg pihenj, a placenta még tud vándorolni, csak ne erőltesd meg magad. Bízz magadban és a babában. Ennyit tehetsz.

Őszintén drukkolok neked!!!

2009. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, én a 8. héttől barnáztam(plusz néha pecsételő vérzésem volt)Utrogestant szedtem a 12. hétig de addig egy napra, sőt egy percre sem múlt el a barnázásom. 12. heti uh után még szigorúbb fekvésre 'ítéltek', mert mellső fali nagyon mélyen tapadó volt a lepényem. A barnázásomat 12+3hetesen mintha elvágták volna és a 18. hétre a lepényem is kezdett a helyére igazodni. 25 hetes kismama
2009. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a harmadik valaszolotol kerdeznem?

Es addig vegig fekudnod kellet a 12-18-ig?Nekem is ez van es ezert aggodok mert amennyit tudok pihenek de vannak dolgok amit el kell inteznem es akkor mennem kell.

2009. júl. 20. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én sajnos a 18 héten vesztettem el a babát. nem volt szívhang. nem tudni pontosan mi volt a gond valószínüleg vírus. most megint a 18. hétben vagyok tele aggodalommal.

mindkettőnknek csak annyit tudok mondani nyugalom, pihenés és kitartás. nem lesz semmi baj.

2009. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát végig éppen nem feküdtem, mert voltak dolgok amiket nekem sem lehetett elhalasztani és meg kellett csinálnom. De valóban nagyon kímélő életmódot kellett élnem, és rengeteget feküdnöm.
2009. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!