Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor a front beindítja...

Most akkor a front beindítja a szülést, vagy semmi köze hozzá? 39hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
beindíthatja,de nem 100%
2012. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem hittem benne,de 2 éve délelőtt azt mondta doki hogy nem lesz még vagy 2 napig baba .Délután jött egy hatalmas vihar már akkor éreztem jóslókat éjjel 2 után megszületett a kisfiam.
2012. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szülésznők mondták egyszer mikor bent feküdtem a kórházban, hogy másnap front lesz és biztos lesz egy pár szülésük. Hát így is lett! Tele volt a szülőszoba egész nap, sőt aznap ketten megszültek a mentőben!
2012. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az elsővel frontkor szültem 5 nappal a kiír előtt, a kisebb meg teliholdkor született, elfolyt a magzat víz, nekem azt mondta a doki, hogy ez is gyakori pl.hogy teliholdkor beindul egy szülés a vége felé (bár én még akkor csak 38 hetes voltam)
2012. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire vagy érzékeny rá. Amikor a kislányom született lassan 3 éve októberben, akkor hatalmas hidegfront volt. 8 napos túlhordással fektettek be a kórházba, gyönyörű napos időben. Másnapra olyan hidegfront jött, hogy pár nappal később nagykabátban jöttem ki a kicsivel a kórházból, egy-két nap alatt 15-20 fokot zuhant tartósan a hőmérséklet. Mégis burokrepesztéssel indították nekem a szülést, a pici meg sem érezte, hogy front van és indulnia kéne kifelé.
2012. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok frontérzékeny,és még a Kisfiam is rengeteget mozog,csuklik./már nagyon emlegetjük biztosan azért/ :D Holnap megyek NST-re és majd meglátjuk mit mutat.Hátha maradni kellene,már annyira várjuk hogy a karunkban legyen.
2012. aug. 6. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!