Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A forro vizben valo tusolás...

A forro vizben valo tusolás tényleg beinditja a szülést?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Tusolás nem, maximum a fürdés. (kádban fekvés)
2012. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem indította be. 42-ik hétig húztam, pedig minden praktikát bevetettem amit lehetett.


Ha még nem vagy a kiírt időpontnál, akkor pedig inkább forró helyett meleg tust vegyél, a forró vérbőséget okoz, ezért sem ajánlják

2012. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 órát vajúdtam, ebből 2 órát forró vizes kádban, de még úgy sem tágultam, viszont a fájásokat kicsit enyhítette.

Amúgy igen, a forró víz árthat a babának, és akár vetélést is okozhat.

2012. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tusizni szoktam már a fertözések miatt és most mondták h ne annyira forro vizbe. De eddig ugy tudtam,hogy forro vizben ülni és elterülni,hogy ez inditja be. Ugyanis tusolok ugye,de egyre melegebbre szoktam csavarni a csapot mert fázok. És arra leszek figyelmes,hogy már joval tulcsavartam annál,mint amikor a kádba engedem a vizet. Tehát joval forrobba tusizhatok. A fürdö is tiszta göz olyankor. 39 hkm
2012. aug. 1. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem beültettek a kórházban a kádba, nem emlékszem a hőfokra de nagyon kellemes volt, én is inkább melegvíz szerető vagyok.

A fájásokat nagyon beindította, én azt hittem egy kellemes kis fürdőzés lett, de jól megszenvedtem. Viszont sajnos nem volt elég, császár lett a vége.

2012. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kòrházban feküdtem és a 34. héten voltak fájásaim. Doki mondta, jó meleg vízben tusoljak le, és ha elmúlik, akkor jóslófájásom volt, ha nem akkor írány az orvosi szoba. Nem valószínű, hogy a melegvízes zuhanyzás indítja be, mert akkor nem mondta volna a doki. A szülés visszatartása volt a cêl.
2012. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten problémáim voltak, de hála Istennek, azóta minden rendben. Akkor mondta az orvos, hogy kerüljem a forró vizes zuhanyt is.
2012. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!