Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek már a szülés jelei?

Ezek lehetnek már a szülés jelei?

Figyelt kérdés
38hetes kismama vagyok.Ma kicsit takarítottam, meg kivasaltam, nem éreztem többnek, mint amit minden nap csinálok.Mégis hirtelen elgyengültem, hányingerem lett, és le kellett feküdnöm, egy fél órára.Ilyen még nem volt, ráadásul már 4 napja nem tudok aludni, mert nagyon fáj a hasam alja, és az oldalam is húzódik.Napközben a mozgások is nagyon nehezek!!Ezek már azok lehetnek, vagy csupán csak pihenésre int a szervezetem?
2008. máj. 8. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a körben..nálam is ez megy hétfő óta,és én is 38 hetes vagyok.Kedden már azt hittem menni kell,de aztán leállt az egész.

Pihenj sokat,lehet hétvégén már babázol:)Legalábbis nekem ezt mondta a leendő gyermekorvosunk ma.

2008. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mensi szerü hasfájás, és a görcsök utalnak a közelgő szülésre. A gyengeség, álmatlanság, hányinger, laza székelt is utalhat a megindulásra.

Szerintem pihizz, és meglátod mi lesz.

Ha menni kell, úgyis menni kell.-)

Gondolom nstre mész valamikor , ott kiderül, hogy mi van odabenn:-))

2008. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostmár bármikor megindulhat a szülés! Csomagolj össze, ki tudja mikor kell menni! :)
2008. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!