Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyika jobb az Elevit vagy a...

Melyika jobb az Elevit vagy a Gravida? Van mellékhatásuk?

Figyelt kérdés
(hányinger, hasmenés stb)
2008. máj. 8. 13:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vashiányom van, hanem a vaskötéskapacitásom nem jó.
2008. máj. 8. 14:04
 12/18 anonim ***** válasza:

Azt nem ismerem..:-(

Szedd azt amelyiket a pénztárcád és a szervezeted jól tolerál. Ha pedig megnyugtat akkor kérdezd meg az orvosod. Bár 100 orvosból 99 az elevitet mondja, mert azt ismerik...erről tudnék mesélni, mert gyógyszercégnél dolgoztam...

2008. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha a szervezeted nem tudja megkötni a vasat, akkor vashiány alakul ki...bár lehet, h valamit rosszul gondolok.

Akkor az elevitben levő sem lesz elég.

Szerintem az fog megnyugtatni téged ha azt szeded amit az orvos javasol. És ez így van rendjén.

2008. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A vast nem tudja felsználni az oxigén képzéséhez kellő mértékben, ezért magasabb a vasam.
2008. máj. 8. 14:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ennyire nem tudok belemerülni a témába..:-( de az oxigénnek nem képzéséhez, hanem a szállításához kell a vas..ugye a hemoglobinban van...de ez csak részletkérdés.

Kérdezd meg az orvost, hogy emiatt kell-e többet vagy kevesebbet szedned.

2008. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nézd csak! Én megtaláltam ezt a PreNatal-t!

Egész jó lehet! Lehet, hogy én is kipróbálom...

És 29 mg vasat tartalmaz.

Nem értem, miért kaptad azt az infót, hogy már nem létezik...

Itt megrendelheted:


[link]


Itt meg van leírás:


[link]


240 db van benne, és 8200 ft körül van! Még nem hallottam róla, de köszi, hogy rátaláltam! :-))

2008. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az A vitamin szedésére figyelni kell, terhesség alatt a túlzott fogyasztása káros lehet...ezt a praenatalra írtam..
2008. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét.
2008. máj. 9. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!