Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyika jobb az Elevit vagy a...

Melyika jobb az Elevit vagy a Gravida? Van mellékhatásuk?

Figyelt kérdés
(hányinger, hasmenés stb)
2008. máj. 8. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Teljesen a te szervezetedtől függ, hogy melyik jobb neked. Van aki az egyiket tolerálja jobban, valaki a másikat. Az elevitben nincsen jód, a gravidában van.Egyébként a vivőanyagokban különbözik, ami nem vitamin, csak azért kell, hogy tablettaformája legyen...Van más készítmény is a piacon, nemcsak ez a kettő. Például Centrum Materna.
2008. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én az orvosom tanácsára kezdtem az Elevitet, szedem már 1 éve (terhesség előtt is szedtem), és semmi bajom nincs tőle. Különösebb étvágyat sem csinál (sokan panaszkodnak, hogy híznak).

31 hetes kismama

2008. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ÉN hallottam már olyat többször is, hogy a Gravidától hányingerük volt, az elvittől meg székrekedés. VAn még a Hip Natal is. A Centrum Maternáról még nem hallottam rosszat.
2008. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hízni magától a vitaminoktól nem fogsz, max nagyobb étvágyat csinál. Az orvos meg azt fogja ajánlani amelyiket ismeri vagy amelyikhez érdeke fűződik.
2008. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az ELEVIT mennyi vasat tartalmaz?
2008. máj. 8. 13:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Az én orvosom olyat ajánlott, amelyet már nem gyártanak, ezért ajánlották ezt a kettőt a gyógyszertárban.
2008. máj. 8. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
60 mg vas van az Elevitben
2008. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi mert a GRAVIDA 30 mg tartalmaz.
2008. máj. 8. 13:46
 9/18 anonim ***** válasza:

Melyiket ajánlotta az orvos, amit már nem gyártanak?

Egyébként a több nem mindig jelent jobbat is...

Elvileg a sok vas okozhat székrekedést, ha meg vashiányos vagy akkor ami az elevitben van az sem lesz elég.

2008. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom jól olvasom-e a papíról Praenatal.
2008. máj. 8. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!