Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH majdnem 13 hetesen...

12 hetes UH majdnem 13 hetesen nem késő?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok.Jövő 7en megyek a védőnőhöz.Utána külföldre kell menjek és leghamarabb csak 12 + 5 naposan tudok menni a 12 hetes ultrahangra. Nem késő? 6 hetesen voltam utoljára még szívhangot se hallottam.Menjek 11 hetesen?
2008. máj. 8. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte menj el mindenképp. Ha még nincs szívhang,akkor én úgy udom,hogy 1-2hét múlva visszahívnak uh-ra,hogy minden rendben van-e!De lehet rosszul tudom.
2008. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Húú hát ez nehéz dolog. A 12 + 5 napos az sok! inkább a 11 hetes szerintem. Nekem képzeld itt ahol lakom kifejezetten azt mondták, hogy a 11ik héten menjek, míg uncsim elment egy másik váérosban 11 hét pár naposan, és nagyon leszidták, hoghy miért nem várta meg a betöltött 12 hetet. De kérdezd meg a dokit, csak tudja.. Én a védőnőre nem hallgatnék. Mert ugyan ebben a témában kérdeztem és teljesen mást mondott mint az orvosom. Szóval még jó hogy a dokira hallgattam.
2008. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak üzenem, rosszul tudja, én 5 hetes 6 naposan voltam először nőgyógyásznál, UH-on megnézett mindent, szívhang még nem volt, aztán csak a 10. héten mentem újra, akkor az UH és a szívhang is oké volt, majd a 12. héten a következőre.

Szerintem kérdezd meg a védőnődet, de pl. én a kiírthoz képest egy héttel előrébb vagyok, annyira jól fejlődik a baba, szóval ettől is függ, inkább kérdezz rá!

2008. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nincs jelentősége

Nekem is minden vizsgálatom késett egy hetet, mert vidéki vgyok, és szombaton töltöm a heteket, de csütörtökön van vidéki tanácsadás.

Így nekem is minden vizsgálatom adott hét+5 naposan zajlott.

2008. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól tudja mert ha a doki nem talál szívhangot akkor nem várnak 1-2 hétnél tovább. Ugyanis ha fennál a vetélés akkor az bajt okozhat a kismmánál. Vérmérgezés ilyesmi.

Üdv: 31 hetes kismami

2008. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 12 UH-ra 12-13 hetesen kell menni. Azért van 1 hét szórás, mert nem mindig annyi hetes az ember, amennyinek számolják. Az orvosod kérdezd meg, hogy az jobb-e, ha 11 hetesen mész vagy, ha 13.
2008. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat! Jó egészséget miden kismaminak és a babócáknak is! :-)
2008. máj. 8. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 13 hetesen és 4 naposan voltam. Nem lesz belőle semmi gáz.
2008. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam orvosnál, ő azt mondta, hogy 11 és 13 hét között kell menni. Én 12 hetes és 3 napos leszek amikor megyek, ráadásul nálunk Pécsen nagyon nincs időpont, nekem a dokim kért.
2008. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, van aki nem is tudja még 12hetesen, hogy terhes, mert olyan alkat. Nem a vizsgálatokon múlik, hogy egészséges lesz e a babád, azokon csak ellenőrzik, hogy minden rendben van e. és 12hetesen és 5naposan is biztos minden rendben lesz.
2008. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!