Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minél több terhesség, annál...

Minél több terhesség, annál több stria a hason?! Vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

A 3. babámat várom.Első terhességemnél semmi csík..a másodiknál oldalt alul..akkor most a 3.-nál számítsak h teljesen becsíkozódom?

Esetleg kevés hízással kiküszöbölhető?

Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 3. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kevesebb hízás segíthet rajtad. De egyébként kor-súly-gyerekszám független a dolog. Egyszerűen van, aki szerencsés. Nekem nincs gyerekem, de már combon, hason, kezen, feneken, mellem vannak rajtam striák.
2012. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hízásfüggő abszolúte, jobban mondva hashízás-függő! :) De igazából vannak olajok ,amikkel halványítható, meg ha szülés után egyszer maaajd rádolgozik az ember, h feszes legyen a hasfala...nem annyira vészes:)
2012. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tok pici a hasam es 39 hetes vagyok. Senki nem mondja meg h ennyi vagyok. A terhessegem alatt 7 kg-ot hiztam osszvissz mindennel egyutt DE a hasam mint egy csikos kismalace. Nagyon durva,hiaba olajozom vagy kenem barmivel is. 22 eves vagyok,nem tudom szamit-e vmit. Tehat ez tenyleg adottsag kerdese. Csinalhatsz barmit ha "hajlamos" vagy a striasodasra. En mindennap kenem magam 12.hettol es megis... :( viszont ha neked az elsovel nem is volt, akkor sztem a 3.-al sem lesz sok (ha lesz)... Lehet h a 2.babud nagyon izgaga volt es nagyon eros :)
2012. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

őszintén megmondva h én mind a kétszer több mint mint 20 kg-ot híztam..és az

csak utolsó pár napban lettem csíkoska :P

akkor megpróbálok nem hízni..és háta cseresznyém lesz..mert meg mondom őszintém h nem vagyok annyira csíkos..de a strandon szégyellem magam :/

nagyon köszi a válaszodat!

és sok boldogságot kívánok!

2012. aug. 3. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szegyelld,ez egy termeszetes dolog... Sajna eleg kellemetlen az onbizalomnak,de viszont senki nem nez rad ezert csunyan. Gondolj bele akkor en mit szolhatnek... Mondom:csikos kismalac. Nincs sima felulet a hasamon. Elso babas vagyok raadasul... Kiborito,de ezzel jar. Ezen amugy a barnulas segit vmennyit nem? Utolso vtam :)
2012. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tudom h természetes dolog..de én nem tudok feloldódni ettől sosem..meg ha lapos a hasad..akkor annyira nem is látszik szetm..ugye?

egyébként tényleg szebb mikor barnulsz..

h csináltad h csak 7kg-ot(tehát semmit :D ) híztál?

nekem is max ennyit kéne..de már eleve most van rajtam alapból 5-8 kg.

2012. aug. 3. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom :D marmint h hogy hiztam ennyit... :)igazabol hizos fajta vagyok pedig es nem is dietaztam. Nemtudom h csinaltam tenyleg :D de nem vizesedtem meg semmi. Csak striasodtam... :@ :) :( remelem a barnulastol tenyleg szebb lesz. Telen szoli :)
2012. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hű de irigyellek titeket... én már az elsővel is csíkos voltam, meg hatalmas hasam volt, alul olyan lógós maradt. a második meg faros volt, a köldökönél domborodott, ugyhogy ott simán összefogom a bőrt, ha megfeszitem a "zsíromat", akkor is :)) az elsővel 15kg-t híztam, a másodikkal a 15-höz képest csak 2-t. ja, és a cicim is csíkos, a tejbelövellés... Na az ám a kín, meg a "csíkok barátja"! könnyű szülést minden pocakosnak!
2012. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: az kimaradt, hogy strandon az első fogantatása előtt voltam utoljára....
2012. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!