Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Este kicsit lett hőemelkedésem és kicsit hányingerem is lett, de nem hánytam. És ma reggelre is hányingerem lett, de most sem hánytam és a hasam alját fájlalom és fel puffadva érzem magam. A napokban a derekamat is fáj. És mostanában sűrűbben jön rám a vizelés... Lehetséges, hogy terhesség?? Ha megfogant volna 4 hetesnek kellene lennem.
2012. aug. 3. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetséges

mikor nem kellett volna megjönnie? Tesztet kéne csinálnod.

2012. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a leirtak alapján elképzelhető,hogy terhes vagy. Csinálj tesztet!
2012. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olvastam a masik kerdesed is, ha jol emlekszem te vagy az akinek meg 7 napja van a mensiig, de mar 4 hetes terhesnek hiszed magad. azt ugye tudod, hogy a legnagyobb esely a teherbeesesre kozepidoben van, vagy 28 naptol eltero ciklus eseten 14 nappal mensi elott. szoval ha te 4 hetes terhesnek hiszed magad, akkor kb mostanaban - ertsd: maholnap - kene megjonnie. a terhesseget pedig az utolso menstruaciotol szamoljak. tehat ha ma kb a 21. napjan vagy a ciklusodnak, es 4 hetes terhesseget hiszel, az azt jelenti, hogy minimum az elozo menstruaciod elotti heten, vagy annak kornyekere teszed a fogantatast (vagy nem tudom te most akkor mi alapjan szamolsz), ami a fentebb leirtak alapjan szinte ki is zarhato, raadasul meg is jott, a lenyeg tehat: hogy nem vagy terhes szinte biztos, egy tesztet azert lojj el a magad megnyugtatasara, de en azt mondom inkabb tajekozodj ezzel a teherbeeseses dologgal kapcsolatban mielott gyereket vallalsz.
2012. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért kellene tájékozódnia?? honnan tudod, hogy nincs gyereke? és honnan tudod, hogy épp akkor nyugodna meg ha nem lenne terhes vagy, hogy nem-e ma kellene megjönnie neki? nem írta le a kérdésben. talán normálisabb választ is adhatnál, nem magyarázgatnod kellene össze-vissza hülyeségeket! szerintem kérdező, ne várj, csinálj egy tesztet reggel, nekem is ezek a tüneteim voltak. és ha tervezett baba, akkor drukkolok neked! :)
2012. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!