Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagyok, ha a 7....

Hány hetes vagyok, ha a 7. hetet vasárnap töltöm be (akkor is 7 hetes vagyok, vagy csak 6 hetes)?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyenkopr még 6-nak mondanám magam, viszonrt van egy barátnőm aki, nemhogy a heteket nyomja előre, de amint belépett a 24. hétbe/tehát éppen csak betöltötte a 6. hónapot/ máris 7 hónaposnak mondta magát.Ez hülyeség.

Én szombaton töltöm a 26. hetemet :oD

2008. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig azt kell figyelembe venni amit betöltöttél.Én pl tegnap töltöttem be a 30dik hetet .Igaz,hogy a 31dikben vagyunk,de betöltve csak 30ak vagyunk.Tehát te betöltött 6hetes vagy.Jövő hétfőn már betöltött 7leszel.Ne akard siettetni..annak a babónak fejlődni kell,ha meg már ki akar jönni,úgy is kifog jönni.
2008. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!