Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Nagy névhez milyen fiú...

A Nagy névhez milyen fiú keresztnév passzol?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ádám? Zoltán? Zsolt? Tibor? Stb...
2012. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is "Nagyok" vagyunk. :)

Van egy Marcellünk és egy Domonkosunk. :)

Azért vitatkoznék azzal, hogy minden név illik hozzá, mert nekem gyerekkori álmom volt a Barna....háááát, nagy mellé mégsem adnám. :D

2012. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kristóf, Milán, Gergely
2012. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A Nagy Barna Farkason jót röhögtem! :)


Keresztanyám unokaöccsét Nagy Csabának hívják, az ő két fia Nagy Krisztián és Nagy Barnabás.


Szerintem a hosszabb nevek illenek hozzá, vagy két rövidebb név, pl:

Nagy Vince Balázs, Nagy Áron Viktor, Nagy Máté Ákos.


Gratulálok és boldog babavárást!

2012. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is azokkal értek egyet, akik szerint a legtöbb ekresztnév jól megy a NAGY vezetéknévhez. Ami szerintem kevésbé: Gy-vel kezdődő nevek, pl. György, Gyula; rövid keresztnevek: pl. Pál, Tas, Mór.

Mivel a vezetéknév rövid, én inkább hosszabb (2 vagy 3 szótagos) és inkább magas vagy vegyes hangrendú nevet adnék hozzá.

Mostanában népszerű nevek közül: Marcell, Milán, Benedek, bár én egy ilyen gyakori vezetéknéhez inkább ritka nevet választanék, de nem túl idegen hangzásút.

Olyan nevet én sem adnék, aminek van köznyelvi jelentése is, pl. Barna, Farkas, Szilárd.


Ismerősi körben van: Nagy Krisztián, Félix, Attila, Ádám, Gábor (2 is), Péter, István (2), Tamás (szintén 2), Tibor, Zoltán, Sándor, Zsolt.

2012. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Olivér, Kristóf, Lénárd, Lóránt
2012. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nagy-hoz minden!! :) Bármi ami megtetszik! Amúgy én is Nagy vagyok! :D
2012. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!