Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet látni a babábol a...

Mit lehet látni a babábol a 12. heti genetikai uh-n?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy ki mit látott belöle..már igazi kis ember?kéz láb stb..sokat olvasok ezekröl de még is érdekelne..sokan azt is irják hogy valakinek kiderül a neme..de szerintem az korai lenne.most vagyok a 9.hétben és már annyira várom mert az lesz a következö ultrahangom.
2008. máj. 8. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem gondoltam volna,hogy 12 hetesen olyan nagy már a baba,amikor megláttam,nem hittem a szememnek.Láttam a fejét,kezeit,lábait,igaz,még eléggé ösze volt gömbölyödve,de ki lehetett venni!Grat a babához!31 hetes kismama!
2008. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia..köszönöm,,már alig várjuk a párommal.és erre a genetikai uh-ra bejöhet a párom is?
2008. máj. 8. 06:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Orvosa válogatja,de nálunk minden UHra bejöhet a párod.Amúgy nagyon szépne fpg látszani.Én is azt hittem,hogy csak egy kis gombóska lesz ott,vagy valamilyen felismerhetetlen szövethalmaz,de nem.Minden jól kivehető.

A neme tényleg nagyon ritkán derül ki ilyen korán,inkább a 18-20. heti UHn biztosabban mondják.Bár az én kislányom szégyenlős volt 30. hétig nem volt hajlandó megmutatni magát:)

2008. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Esküszöm, hogy az egyik ismerősöméknek látták, hogy fiú lesz!

Tudom, hogy egy nagyon hihetetlen, nem is tudom, hogy a doki mit látott, de tényleg az lett nekik! :))

2008. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam, és nagyon elcsodálkoztam a csöppségen, hogy ennyire látszik keze, lába, feje, teste, van képem is, ha gondolod, irj privit vagy add meg az e-mail címet, és elküldöm neked .
2008. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a 12.hétre kialakul mindene, ezért nagyon jól látható, főleg a buksija, de nekem mindig a gerincvonala, bordái voltak a legjobban láthatók.

Maszek rendelésre tuti bemehet a párod, úgyis először hüvelyi UH-t csinálnak,mert így tudnak a legpontosabb adathoz jutni, a tarkóredő vizsgálathoz.Közben kérdezd meg, h bejöhet-e a párod a hasi UH-ra, bár miért ne, ha már fizetsz, nem is keveset.Aki a kórházba jár ki nálunk, na, oda nem engedik be a kispapákat, ott amúgy is olyan káosz van mindig, futószalagon, 3 percenként nyomják kifele a kismamákat, én ezért megyek inkább maszekhoz, ő nagyon alaposan, akár 10 percig is vizsgálgatja a babát.

Nekem a 12. hetes uh-n nagyon jó képeket adott a doki, még a kis arcáról is.

2008. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti UH-on hasit csináltak (sőt, nálam egyáltalán nem csinált hülvelyit, mert szuper UH-gépe van), arra már bejött a párom és igen nagy élmény, teljesen babaformájú, mozog össze-vissza, nagyon furi és nagyon cuki! Párod ne hagyja ki!!!
2008. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az a válaszolo aki azt irta hogy irjak privit és elküldi a cimet,nincs ki irva az irásodhoz hogy privát üzenet...inkább megadom az enyém..nikianya18@citromail.hu.-.-

és szivesen várok másoktol is uh-s képet 12-hetest..annyira izgulok.

2008. máj. 8. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
A 12 hetes UH-on semmit nem tudtam kivenni a buksiján kívül (nálunk elég régi az UH-gép), de én nagyon korán, már 13 hetesen voltam 4D Uh-on (gyógyszer mellett maradtam terhes és izgultam, hogy biztosan nincs-e baja, ezért menetem ilyen korán). Ezt csak azért írom le, mert az ugye csak 1 hét különbség és mégis: nemcsak a doki, hanem én is láttam teljesen tisztán, hogy kisfiú! Ha érdekel, előkerítem a képet és elküldöm a címedre.
2008. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szia..azt nagyon megköszönném..és boldog babavárást kivánok minden kedves válaszadomnak..
2008. máj. 8. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!