Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi időben elég sokat...

Az utóbbi időben elég sokat keményedek. Ti milyen magnéziumot szedtek rá? Tényleg elmulasztja?

Figyelt kérdés

Ha szedtek rá magnéziumot akkor milyet és milyen tapasztalataitok vannak? Árakat is mondjatok légyszi!

Köszönöm!

26 hetes kismama!



2012. aug. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én magnesii citrici 500 mg-at szedtem, ez felíratva 10db=140ft. A mennyisége hetente változott. Volt, hogy 3x1 és volt hogy 3x2-t kellet szednem. Olcsó és jó!
2012. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a magnesi citricii 500mg-ost szedtem, napi 2x1-et. Nagyon jó volt!!!
2012. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magnesium citricumot iszom, 1000mg ez por és 3*1 kell naponta. A havi adagom kerül 1000.- -ba és használ! Harmadik baba, nyíló méhszáj, sok keményedés miatt kell innom nagy adagban.


26 hkm

2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, magnesi citrici, 3*1, nagyon ritkán keményedek azóta, és a méhszáj is zárt! (kopp-kopp) Kb. 1400 Ft-ra jőn ki havonta, receptre felíratva!

Üdv, 28 hkm

2012. aug. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!