Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz még vajon valamilyen...

Lesz még vajon valamilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek NST-re, akkorra vagyok kiírva. Lesz vajon méhszájvizsgálat és megnézik a magzatvizet, hogy minden rendben van-e? Ott erre rákérdezhetek, végül is az én babámról van szó. Annyi kismama teszi itt fel a kérdést, hogy mi van, ha belekakil a baba a vízbe. Én is ettől rettegek, úgyhogy emiatt remélem, hogy mindenképpen megnézik a magzatvizet.
2012. aug. 1. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A betöltött 40. hét után szokták megcsinálni a magzatvíz vizsgálatot! Nekem nem volt kellemes! Majd onnantól kezdve naponta NST! Ha nincsenek fájások, nekem nem voltak, mentem EST-re, és UH-ra is!

Könnyű szülést!

2012. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magzatvizet csak akkor tudják megnézni ha valamennyire nyitva van a méhszáj.
2012. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindig is féltem a magzatvíz vizsgálattól. Pontosan hogyan zajlik? Nem sérülhet meg a baba, ugye?
2012. aug. 1. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, szűk 1 ujjnyira voltam nyitva, 2 naponta nézték. Még annyira se mondanám kellemetlennek, mint a méhnyakrákszűréshez a kenetvétel. A doki mondta, hogy szép nagy fekete haja van a babának. :) CTG is kétnaponta volt. 40+4-nél szültem.
2012. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!