Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Fehérvári korház szülészetéröl?

Figyelt kérdés
nekem nagyon rossz!!! többet ot nem szülök!!
2012. júl. 31. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy szülést végignéztem,sz.r.
2012. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt, kétszer szültem ott, egyszer sem fogadtam orvost, szülésznőt.
2012. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2szer szültem ott, egyszer viszonylag normális szülésznőt fogtam ki (amíg vajúdtam sokat nem foglalkozott velem meg kicsit érdes stílusa volt de az egy nagyon jól haladó gyors szülés volt így nem érdekelt) de amikor élesbe került a dolog, akkor nagyon normális lett (gátvédelem stb.mivel 2.baba volt) és szülés után is jött kérdezgetett cserélte az ágyneműket, segített a baba körül szóval akkor maximálisan norm- volt.

A csecsemősök közül egy volt akit nem csíptem nagyon katonás és bunkó stílusú volt (pedig nekem aztán sok gondom nem volt, velem volt a baba tudtam szoptatni is nem "zaklattam" őket) viszont volt 3 vagy 4 nagyon jófej csecsemős.

A harmadik babámat mikor szültem akkor komolyan mondom a szakma szégyene szülésznő volt ott, mindent csinált amit nem szabadna szerintem. Összevissza irányított hogy mikor mit csináljak, rosszul volt fent a ctg de azért fel nem kelhettem, fel se ülhettem így lassabban haladt a szülés aztán kitolásnál semmi gátvédelem, repedtem is vágtak is, miközben vajúdtam az anyagi és magánéleti gondjait beszélte hangosan telefonon...

Szülés után 2 órát könyörögtem ágytálért végül a férjem hozta oda (hogy pisilni tudjak) az ágyneműt ki se cserélte alattam egyszer se (lepedőt).

A csecsemősökkel ugyanígy volt, volt egy idős nő az nagyon kemény stílusban beszélt, egyáltalán nem szóltam hozzá ha csak lehetett.

Hát volt jó is, rossz is.

2012. júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a fiamat pesten szültem császáral a péterfi korházba az is egy rosz korház de a lányomat most julius 6-án szültem császáral a fehérvári korházba azt hitem jobb lesz de mégrosszabb enni se akkartak adni másnap ugy kelet könyörögni egy szelet kenyérért. az örzöböl ki kerültem és utána se orvos se növérke nem jöt hozám segiteni!!!!!
2012. aug. 1. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

én 2.5 éve szültem ott,se orvosom,de szülésznő nem volt fogadva,és nagyon jók a tapasztalataim,

sürgősségi császárral szültem,minden extra gyorsan zajlott,

és elmondtak mindent,tudtam mi történik velem.

a gyermek ágyasokkal se volt gond,első éjszaka megkérdezték akarok-e pihenni,mert akkor elviszik a lányom,

pedig éjjel 23:50-kor szültem,tehát már volt egy egész napom elötte.

másnap este valamiért nagyon sírt a lányom,nem tudtam elhallgattatni,11-kor bejött egy gyermek ágyas és felajánlotta hogy elviszi,ha felébred hozza etetni.

volt ott egy idősebb hölgy,na ő annyira nem volt kedves,de ha kérdeztem segített,

és volt egy szőke hajú is,na ő sem a kedvesebbik fajtából.inkább olyan mogorvának mondanám.

a nővérekkel se volt sok bajom,volt aki kedvesebb volt,volt aki olyan kimért,de "bunkó" egyik sem.

az igaz hogy reggel már én is rákérdeztem mikor veszi ki a katétert,meg húzkod ki belőlem minden csövet,tűt,

de attól független nekem pozitív a tapasztalatom.

most 24 hetes terhes vagyok és szándékomban áll

ott szülni,pedig nem fejér megyei vagyok.

2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éve szültem. Az orvosom és a szülésznőm nagyon jó volt, kizárólag ezért szülném itt a másodikat is. Vasárnap este szültem meg másnap du. a kislányom már az intenzíven volt egy kórházi fertőzés miatt leszürkült. Akkor minden második baba fejében kanül volt az mind fertőzést kapott és naponta 2x azon keresztül kapták az antibiotikumot. A csecsemősök az emeleten nagyon bunkók, viszont az intenzíven nagyon kedvesek pedig ami ott van le a kalappal előttük.
2012. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!