Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kétszer voltam orvosnál,...

Már kétszer voltam orvosnál, de még egyszer sem mutatott nekem szívhangot. Miért?

Figyelt kérdés

azt mondta minden rendben van, nincs baj a picivel.

kérni kell hogy mutasson szívhangot? vagy egyszerűen csak hanyagságból nem tette? nem tudom mit gondoljak...

11 hkm


2012. júl. 30. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem sem szokott mutatni. megnézi ugyan, hogy pulzál, de ennyi. Ne aggódj, ha rendben van akkor rendben van. A 20- héttől nálunk meg mutatja a védőnő, ott kérni sem kell.
2012. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer mutattak,4D UH-n. Kórházban sosem! Csak a ritmust látni,de nem hallani. Ez totál rendjén van így,nem köteles meghallgattatni Veled,a lényeg a vizsgálat,hogy ő mindent rendben találjon. Nekem az elején még a monitort sem fordították felém.

32 hkm

2012. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi! :)

kérésre mutat egyébként?

2012. júl. 30. 15:25
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem a dokim mindenben kivétel. képet ad ingyen, apukát kikéri hogy igenis menjen ő is uhra és szívhangot is mutat. meg persze ha mozog a baba akkor elég sokat mutogatja hogy mikor mit csinál

sztk-s orvos

2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem mutatott még szívhangot, csak pulzálást láttam. Pedig már 3x voltam uh-n.

Nekem annyira nem hiányzik, hiszen látni látom ahogy dobog a szivecskéje.

2012. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

képet én is kapok, nekem sztk-s a dokim. monitort nem mutatott még, elvileg szerdán megyek tarkóredő mérésre. talán ott már mutat valamit.

köszi a válaszokat :)

2012. júl. 30. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
mindkét terhességemnél kb a 10. hét után mutatott szívhangot.. ha 11 hetes terhes vagy szerintem már illett volna. mikorra vagy kiírva?
2012. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
március 1.-re. mikor utoljára voltam akkor még 8 hetes volt. a héten vagy jövőhéten megyek tarkóredő mérésre, akkor kérni fogom, hogy mutasson nekem szívhangot :)
2012. júl. 30. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor 9 hetes terhes vagy most ha március 1re írt ki a doki.
2012. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3 hete voltam orvosnál akkor azt mondta 8 hetes vagyok. akkor most kinek higgyek?? május 21.volt az utolsó vérzésem első napja. az alapján is 11.-ik héten vagyok!
2012. júl. 30. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!