Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete diétázom, de a reggeli...

3 hete diétázom, de a reggeli értékeim mindig magasabbak, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Reggelire, vacsira sem eszem tejterméket. Diétát pontról pontra betartom. Mi lehet az oka? De csak a reggeli értékeim magasabbak. A többi teljesen rendben van. Már zabkorpa kását eszem 20g ch, és 2 szelet ceres graham kenyeret szintén kb. 20g ch. Persze mellette felvágott, zöldségek. Mit ehetnék, ami nem viszi föl? 30g-ot próbáltam, akkor 7 alatt volt simán. De a dietetikus azt mondta, hogy meg kell szokja a szervezetem a reggeli 40g-ot? Miért kell könyv szerint menni, ha nekem az egyéni toleranciám más? 180g-os diétán vagyok, és kipróbáltam, hogy ha reggel 30 és tízóraira 30-at eszek, akkor jó a vércukor szintem. Ez miért nem jó a dietetikusnak? Esetleg valaki tudja a választ?
2012. júl. 29. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én előző terhességemnél diétáztam, és most úgy néz ki, hogy kezdhetem újra.

Esetleg nézd meg a felvágottak csomagolását, ugyanis nagyon sok tartalmaz szőlőcukrot, ami megdobhatja a reggeli után mért cukrodat. Egy párszor ez engem is megviccelt...

Különben az normális, hogy reggel nehezebben tartod kordában a cukrod. Hogy a dietetikusnak ez miért nem jó, azt nem tudom, én alapból 160g-oson voltam, és 30g-ot ehettem reggelire.

2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este csak lassú felszÍvódásut egyél, reggel is az első az legyen csak és vidd le 20-ra.
2012. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A felvágottak hátulját is megnézem. Estére graham kenyeret eszek, a dietetikus tanácsára. Ma pl. 7,8 lett a reggeli értékem, mert kísérleteztem a GLX kenyérrel (állítólag lassú felszívódású) nekem mégis megdobta a cukromat.De az is lehet, hogy most az esti evés és a reggeli között 10 és fél óra telt el. Tegnap doki miatt korán keltem, így felborult a szokásos napirendem. Ez is közre játszhatott, nem? Minden reggel eszek 10 ch-nyi zabkorpa kását. Nem tudom mit csináljak?!
2012. júl. 31. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnálom, hogy ilyen rossz eredményeid vannak. Nem lehet, hogy a zabkorpa kásával van a gond? Azt hogy készíted?

Ha jól sejtem, akkor írtál ki ma egy másik kérdést is, nekem a Lidl-ben kapható teljeskiörlésű magos kenyér (Jókenyér) jött be, bár az ízét nagyon nem szeretem.

2012. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!