Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 28hetes kismama...

Baj lehet? 28hetes kismama vagyok, regel mikor felkelltem nagyon szúrt a szemérem dombomnál. azóta meg folyamatosan olyan mintha fájna a hasam

Figyelt kérdés
/ nem görcsől, nem is olyan mensis, csak úgy fáj,inkább mintha izomláz lenne benne/és annyira gyengének érzem magam.ez mi?vagy csak szimplán fáradt vagyok?az időjárás?
2008. máj. 7. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez az időjárástól is lehet.Pihenj sokat és szedjél magnéziumot.Hidd el segíteni fog de a pihenés a legfontosabb boldog babavárást.
2008. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, ezek már a baba nagyságából adódó fájdalmak, és lassan jönnek a "jóslófájások" is. nekem olyan 32 hetesen kezdődtek.

Szurkál, fáj a hüvelyem, néha a végbelem is, az alhasam szétszakad, annyira feszül, mint az izomláz.

Ha mást nem érzel, akkor szerintem nincs baj, de ha nem múlik, és megnyugtat, nézesd meg magad.

És igen, a pihenés fontos, oldaltfekve, az szokott segítenia fájdalom enyhítésében.

2008. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

a josló fájás nem lenne korai?ez ugye nem jelenti azt, hogy korábban jön a babóm?

boldog babavárást nektek

2008. máj. 7. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!