Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen mekkora már a has?...

18 hetesen mekkora már a has? A szemérem csont fölött? Hordtok már kismama nadrágot? Mikor éri el a köldök vonalát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A has mérete mindenkinél más, de általában ilyenkor már elkezd nőni, úgyhogy szükség van kismama nadrágra.

Ha jól emlékszem, akkor a 20-22. hét körül éri el a méh a köldök szintjét.

2010. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

erre az oldalra iratkoztam fel terhesen, itt olvashatsz roviden ezekrol is:Vida Ágnes <hirlevel@kismamablog.hu

mar az elso honapban kenyelmetlen volt a farmernagrag, habar csak a masodikban nem tudtam mar begombolni a szukebbeket. a 3ban mintha egy picit gyomrosabb lettem volna. az 5ben is megkimeltek meg az ulve valo utazastol kozszallitason :-)

kismamaruhat, nadragot kb a 4. honaptol vettem, ekkor nem fertem mar bele semmibe.

nyaron volt nagy a pocakom, bo ruhakkal megoldhattam.

ha jol emlekszem, az 5. honapban mar elerte a koldok vonalat, de a szakoldalakon pontosabbak az infok :-)

2010. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem most pont 18 hetes, enyhe, de határozott pocak látszik, a köldököm alatt kábé 2 ujjnyira van a méhem. Mondjuk attól nagyon függ, hogy sokat ettem-e, kell-e pisilnem meg ilyenek:D ha kihúzom magam alig látszik.
2010. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!