Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha naponta megeszek 0,5 L...

Hogyha naponta megeszek 0,5 L 0,1%-os natúr yoghurtot gyümival az nasinak számít, vagy pedig egészségesnek, és nem fogok hízni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A joghurttól és a gyümitől biztos nem fogsz hízni!!! EGyedül a banánt ne vidd túlzásba, fúj is , fog is , és sok a cukor benne, de kell az abban lévő vitamin is.

Szóval ha ez neked nasi, akkor boldog lehetsz:-)

EGyél csak nyugodtan!

(van iylen elképzelés, hogy terhesen nem szabad napi fél liter tejnél többet inni, erre gondolj azért, vagy járj utána, hogy valóban így van-e. Azt hiszem,a babában okozhat tejérzékenységet.)

2008. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csoki meg az édességes számítanak nasinak....

vagy te a joghurtot annak gondoltad??

2008. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csajok vettem egy fagylaltkészítő gépet, mert fagyi függő avgyok és tud yoghurtból meg gyümöből meg édeskéből fagyit csinálni!!!

Ezért érdekel, hogyha így is megeszek majd napi max fél L-rel akkor az sok-e.

De örömmel nyugtázom, hogy nem.

2008. máj. 7. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak a sima tejből nem lehet mértéktelenül inni. A feldolgozott tejtermékek, mint pl. a yoghurt, nem probléma. A tejérzékeny emberek is leginkább a sima tejtől lesznek rosszul, a yoghurtot, sajtot, ilyesmit jól bírják. Én próbálok nem inni 1/2 liter tejnél többet naponta, de eszem mellette yoghurtot, túró rudit, vajat stb-t. Ismerek olyat aki tejérzékeny, és nem kívánom senkinek. Mintha cukorbeteg lenne, olyan szomoró tud lenni a diétája miatt.

Amúgy a yoghurtot igyad nyugodtan, ne ezen fogyókúrázz, mert egyrészt se nem zsír, se nem szénhidrát, a fehérje meg a babának kell a fejlődéshez (csakúgy, mint a kálcium), attól lesz erős és egészséges.

2008. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért azzal vigyázz, h a 0,1% a zsírtartalomra vonatkozik, és hozzáadott cukrot bőven tartalmaznak az ilyen készítmények.Ha megnézed a dobozon a szénhidrát tartalmat, és h ebből mennyi a cukor, akkor látni fogod, érdemes különben összehasonlítani, én szoktam ilyesmivel foglalkozni.

Ha ennyi az összes "bűnöd" :o) kizárt, h ettől elhíznál.

Jön a gyümölcsszezon, ha igazán jót, egészségeset, adalékanyag menteset szeretnél ennyi, mindenképp próbáld ki a natúr joghurtot összeturmixolva friss gyümölccsel, kis mézzel, édeskével, isteni(eper, málna,szeder, banán, sárgabarack,mangó) Fagyasztott szamócával pl.olyan, mint a fagyi, csak hamarabb olvad-mikor fogyóztam, én ezzel nasiztam.

Sokan mondják, h nem egészséges az édesítőszer, én sem szoktam túlzásba vinni,de nem hiszem, h ártalmasabb lenne, mint az egyéb adalékanyagok, színezők, amit a gyári termékekehez hozzáadnak, legyen az akár joghurt v.jégkrém, v.bármi.

2008. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!