Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki, ha férjem szexoldalakat...

Ciki, ha férjem szexoldalakat nézeget?

Figyelt kérdés
26. héttől veszélyeztetett vagyok, szextilalom, meg egyebek....szóval tegnap lebukott, nem mondott semmit, csak engem eléggé megrázott.Az első babánkat várjuk, most vagyok 32 hetes, szóval még messze van a vége.Mit tegyek?Tudtok adni tippet?Vagy aki hasonló cipőben van hogy reagál a dolgokra?
2009. júl. 16. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.cikinek nem ciki,én is voltam szex boltba,és a párommal is voltunk ketten.Persze hogy érdekli a téma.Nagyon rossz lehet neki.Szerintem keressetek közös örömforrást amit ilyenkor is lehet.mert van ilyen is.téged meg ne rázzon meg mert akkor mégjobban titkolózni fog az ilyen témáról.Kérdezd meg mesélje el,hogy miket látot stb.érezze szegény,hogy téged azért még érdekel a szex és ő is.
2009. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elöttem szólónak. Bár sztem egyáltalán nem ciki, egyszerűen már kívánja a sexet! Egy pasinak ez nagyon nehéz lehet.. Próbálj meg pozitívan állni hozzá.

Akár nézzetek meg együtt egy sexfilmet és közben kényeztesd egy kicsit, hogy érezze nincs elhanyagolva.

Ha nem akarod, hogy nézegessen ilyen filmeket, akkor meg vedd kezelésbe valamilyen módon amit szabad:)

2009. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a férjemmel már az elejétől sextilalom van, de nem olyan rémes ez hiszen attól még tudjuk egymást kényeztetni, első baba nekünk is, nem merünk kockáztati ezért marad a kényeztetés, próbáld meg és tuti nem fog sexoldalakat nézegetni,

Boldog babavárást,

36 hetes kismama:)

2009. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ott vagy neki te es melleted szexoldalt nezeget?Miert nem elegited ki attol,hogy szexelni nem lehet van kezed es szad nem?Ha nem csinalsz semmit johogy mast nezeget,ferfibol van szugsege van a kielegultsegre es ettol nem vagy eltiltva nem de?!
2009. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi együtt szoktuk nézegetni
2009. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is veszélyeztetett vagyok, de arra már a legelejétől figyeltem, hogy a párom semmiben ne szenvedjen hiányt! ;) Ha szextilalom van, attól a pasit még nem szabad elhanyagolni! Nekem még hónapokig az orgazmus is tilos volt, így örültem, ha legalább neki lehetett. :) Kényeztesd a párodat, jól fog neki esni, ha törődsz vele! :))
2009. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen a tilalom csak a kismamákra vonatkozik álltalában és ez őket egyálltalán nem vígasztalja sőtt de a megoldás kulcsa nálad van. Használdki tedd boldoggá máshogy. És valóban nem ciki ha pucér csajokat nézeget ez bizonyítja hogy egészséges férfi a párod és vannak igényei.

Jó egészséget és kitartást.

31 Hetes km

2009. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!