Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gondot okozhat a talp...

Milyen gondot okozhat a talp maszirozasa terhesseg soran? 25 hetes km

Figyelt kérdés
A parom ma delutan megmaszirozta kicsit a talpam, kb. 5 perc volt az egesz es most egy ismerosom azt mondta, hogy nem szabadott volna. Milyen bajt okozhat? Meddig kell aggodnom, meddig lehet baj? Nagyon megijedtem.
2012. júl. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem lesz semmi baj. Én is szoktam masszírozni, ha sokat gyalogolok és elfárad.

25+4 hkm

2012. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez most olyan kérdés volt ( nem a te hibádból)

hogy szabad-e enni csokit a terhesség alatt...


mond meg ismerősödnek,.

2012. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Már nem emlékszem miért nem lehet, de én is hallottam, hogy terhesen nem ajánlott. De nyugi 1-2 alkalomtól nem hiszem hogy baj lesz.
2012. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
A talpmasszázs beindíthatja a szülést, ha erősen és hozzá nem értően csinálják. Az otthoni "bizergálás", simogatás nem hiszem, hogy okozhatna bajt, nekem is megnyomkodta a párom a terhesség alatt néha a lábam, de csak óvatosan, finoman. A pedikűrösöm, mikor mondtam, hogy terhes vagyok, azonnal közölte, hogy akkor a masszázs részt kihagyjuk a kezelésből, szülés után majd lehet, de addig nem.
2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Pont ma voltam talpmasszázson 7 hetes vagyok. Ha hozzáértő csinálja akkor csak pozitív hatása lehet, akihez én járok az rendszeresen masszíroz kismamákat is hosszú évek óta minden gond nélkül, sőt kint vannak azoknak a babáknak a képei akik az Ő "segítségével" születtek, meddőkön is tud segíteni. Attól, hogy a párod megmasszírozta tuti nem lett semmi bajod:-)
2012. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!