Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen erőspaprikát enni?

Lehet terhesen erőspaprikát enni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva szeretem az erőspaprikát, de mikor még nem voltam várandós, akkor is ha ilyet ettem fájt az alhasam másnapra.
2008. máj. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM MODJÁVAL LEHET,DE TÉNYLEG MODJÁVAL,MERT ILYENKOR VIGYÁZNI KELL A CSIPÖS MEG AZ ERÖS FÜSZERES DOLGOKKAL. 36 HETES KISMAMA.
2008. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én soha nem ettem meg az erőspaprikát,de a terhességem elején megkívántam,megettem fél üveg csípős paprikát.Nem ajálanám ha annyirra erős,mert a kicsinkóm is megérezte,nem mozdult meg 4 napig utánna.Szerintem a paprikától volt.üdv 35 hetes kismama.
2008. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet. Én pizzát ettem amin peperóni volt és még ráadásul csípős ketchupot adtak hozzá. De nagyon jól esett, és semmi bajunk nem volt tőle.

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 napból 6x eszem semmi bajunk.38hetes kismama
2008. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csípős és fűszeres kajákkal az a gond, hogy vérbőséget okoznak és ezért nem ajánlják őket.
2008. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!