Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor áll már helyre az...

Mikor áll már helyre az étkezésem? Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Most ettem nemrég, nem is keveset,de máris úgy érzem,hogy éhes vagyok.Mintha üres lenne a gyomrom.

Már ígyis híztam 4-5kg-ot. Nem nagyon mozoghatok,mert pihennem kell.Sok dologról le vagyok tiltva.

Csak pihinek meg állandóan éhes vagyok.Most vagyok 168cm65kg.

9-ik hetes kismami


2008. máj. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem inkább többször egyél 5-6 alkalommal, de kevesebbet. Egyél sok gyümölcsöt, ha szereted a joghurtos müzlit,akkor azt egyél mert az eltelít, de nem hízlal. Próbáld meg kiiktatni az édeset, kenyérből inkább a magos barna kenyeret válaszd. Egy kicsit próbálj változtatni valamit, mert ebből hatalmas hízás lesz, ami a te egészségedet is veszélyezteti.
2008. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetem idegesít,hanem a túlsúly miatt felmerülő betegségek.
2008. máj. 6. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam.
2008. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szedsz vmilyen terhesvitamint?Amúgy egyetértek az előttem szólóval.Lehet az is,hogy azért érzed,hogy folyton éhes vagy,mert nem tudod igazán lefoglalni magad?Csinálj kreatív dolgokat,azt ülve vi félig fekve is lehet,olvass,nézelődj a
2008. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam kb a 14 hétig, minden gondolatom az evés körül forgott, a 6-ik héttől a 14ig hétig hiztam 4 kgt.Most 21 hetes vagyok és azóta csak 1 kgt hiztam, igaz én 173 cm vagyok és 59 kgról indultam.

A 14 hét környékén kezdett megszűnni a farkasétvágy, azóta minden vissza állt a normálisba, napi 3szori étkezés, és sok gyümölcs.

2008. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy esetleg összetéveszted az éhségérzetet az émelygéssel? Nekem folyton hányingerem van, nem érzem sem azt, hogy éhes vagyok, sem azt, hogy jól laktam. Ha eszem, akkor egy rövid ideig megszűnik, de újból előjön a nap 24 órájában egyfolytában. És igazából tényleg olyan, mintha folyton nagyon éhes lenne az ember.

Egy egészséges terhességnél a 10-12 kiló hízás a normális, de alkattól is függ. Én 166 cm és 49 vagyok (most 8 hetesen) és max 8-10 kilót hízhatok összesen.

Szóval, ha nem vigyázol ebből vagy 30 kg hízás lesz, amit nagyon nehezen fogsz tudni leadni. Ráadásul a megnövekedett súllyal a terhesség végén amúgy is nehéz mozogni, de ekkora súlyfelesleggel gondold el.

Szerintem te egyébként szénhidrátfüggő vagy, amiről le lehet szokni. Nem szabad enni semmi cukrosat, igaz az első pár nap szörnyű, de utána nem is fogod kívánni. Jön a nyár, egyél inkább sok gyümölcsöt, zöldséget, kevés fehér husit és kerüld a zsíros, olajos ételeket. Sok folyadék, de ne a cukros gyümölcsleveket idd.

Azt meg már nem is mondom, hogy könnyen kialakulhat terhességi cukrod, amit hidd el nem akarsz végigcsinálni.

Nem írtad, hogy miért nem mozoghatsz, de napi fél óra séta senkinek sem árt.

Szóval hajrá akaraterő, mert így nagy gondok lesznek!

2008. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!