Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog helyre állni minden?...

Mikor fog helyre állni minden? Elvetéltem.

Figyelt kérdés

Mikor fog megjönni? És meddig nem szabd a párommal együtt lenem?

És mikor kezdhetek el sportolni?


2011. jún. 23. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket mind megkérdezhetted volna az orvostól! Nem vagyunk egyformák,lehet,hogy 1 hónap múlva már rendben vagy,nekem fél év kellett.

Amúgy sajnálom,hogy ez lett a vége a terhességednek!

2011. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt. A vetélésem után 6 héttel jött meg először és nagyon erős volt, pillanatok alatt megtelt egy átlagos betét. Én úgy tudom, hogy az együttléttel addig kell várni, míg meg nem jön. Szerintem ha fizikailag jól érzed magad, akkor sportolhatsz is. Újabb babaprojektet három menzesz után ajánlják, de valaki nem szokta ezt megvárni és előbb is terhes lesz.
2011. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, ami veled történt!

Sajnos nekem is volt két vetélésem.

Megműtöttek vagy spontán tisztultál?

Spontán tisztulásnál gyorsabb a regenerálódás, van, aki már a következő hónapban ismét terhes lesz.

Ha műtéted is volt, mint nekem, akkor tovább tart a teljes "helyre állás". Nekem a doki 6 hónapot mondott, de van, aki 3 hónapot.

Ha jól emlékszem az újabb együttléttel az első mensiig várni kellett.

Arra már nem emlékszem, pontosan mikor jött meg először utána, de tudom, hogy kb. normál időre, erősebben volt meg, mint előtte.

Szerintem a sportolással is várj az első mensiig.

Egyébként, én úgy gondolom, saját tapasztalatból, hogy nem szabad elsietni a dolgokat.

Hagyni kell időt a tested mellett a lelkednek is a gyógyulásra.

Mi kivártuk a hat hónapot.

Nagyon jó döntés volt!

Te is érezni fogod, mi a jó neked!

Mielőbbi "gyógyulást" kívánok!

1,5 éves kisfiú anyucija

2011. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!, nagyon sajnalom ami veled tortent, nekem is volt egy missed ab-om, 8 hetesen nem volt szivhang.Nekem a doki 6 hetet mondott, hogy pihenni kell, az mensim az napra pontossagra 29 napra megjott.Minden jot neked!

23 h km

2011. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!