Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elvetéltem és 7 napig...

Ha elvetéltem és 7 napig erősen véreztem mikor fog megjönni a kövi menzi? A vetélést is lehet menzinek nézni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Kell pár hét, amíg helyreáll minden. Senki sem tudja megmondani előre, hogy mikor lesz minden a régi.


A 2. kérdést nem is értem.

2011. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár talán mégis értem. Ha nem tudod, hogy terhes vagy, elmegy, és azt hiszed, csak simán megjön? Ha nagyon kora a baba, és akkor előfordulhat, hogy elmegy, és azt hiszed, csak megjött.
2011. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a vérzésre gondoltam,hogy azt is lehet e menstruációnak nézni és onnan számoljam a következő ciklust?
2011. aug. 1. 18:25
 4/10 A kérdező kommentje:
kb 2 hetes terhes lehettem 2 pozit teszteltem de elment a baba 7 napig erősen véreztem és nem tudom hogy honnan kell számolnom a ciklust.a vetéléstől?bocs ha hülyén fogalmazok.Első terhesség volt és nem tudom honnan kell a kövi menzeszt számolni
2011. aug. 1. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
a vetélés nem menzesz, hisz nincs előtte peteérésed. Amúgy remélem voltál dokinál a vérzéssel és nem csak tudomásul vetted, hogy elment a baba! Én is vetéltem az első babával... Most újra kismama vagyok! :D
2011. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

elmentem mikor elkezdtem pecsételni

a doki megvizsgált és azt mondta túl pici a baba és nem látja vagy méhen kívüli ezért gyógyszert nem adhat

ha beindul a vérzés akkor elment ha nagyon görcsölök akkor kórház mert méhen kívüli.

2011. aug. 1. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
És téged nem hívtak vissza? Én amikor elkezdtem pecsételgetni, akkor elmentem dokihoz, onnantól minden nap. Rá 2 napra egészbe kilökődött itthon a petezsák, másnap visszamentem a dokihoz és benn is tartottak a krházban, volt egy művi befejezésem is. Előző voltam.
2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
annyit mondott ha megjön erősen nem kell vissza mennem viszont ha nem jön meg akkor menjek vissza 10 nap múlva
2011. aug. 1. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
a vetélésem után, nekem a dokim azt mondta, hogy 8 héten belül normális. nekem rá 6 hétre jött meg.
2011. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló ,nagyon bunk-ó vagy,csak nem tudom ha te lennél ilyen helyzetben te hogy reagálnál.Aki több évet vár a babára ,végre sikerül neki ,de el is megy és itt próbál kis vigaszhoz jutni,nem tudom miért kell ilyen bunkjó beszólással megbántani.De sebaj,látszik beléd semmi érzelem nem szorult,sajnálom anyukádat
2011. aug. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!