Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hatvani kórházban melyik...

A hatvani kórházban melyik orvosnak milyen napon van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Pl. Horváth Gábornak? És melyik orvosról mik a vélemények?
2009. júl. 15. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt tudom,hogy Hajdú Antalnak hétfön és pénteken a DM fölött van rendelése. 5000ft,és aznap lehet bejelentkezni hozzá. Horváth nemtudom melyik nap,de ö a kórházban rendel mikor bennt van. Nekem Hajdút ajánlották a legtöbben! Horváthot szinte senki sem monda,de utólag hallom hogy azért sokan járnak hozzá.
2009. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Horváth Gábornál voltam egyszer a kórházban, azóta más betegségből kifolyólag már nem hozzá járok, de Ő világosított fel, hogy mi a bajom már évek óta. Ebből a szempontból nagyon jó. Magánrendelése Gyöngyösön van, több ismerősöm is hozzá jár.

Egyik ismerősöm csak azért ment Hatvanba szülni mert ott dolgozik, de a szülésnél meg be sem ment pedig be tudott volna.

2009. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyöngyösön melyik nap rendel?
2009. júl. 15. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ha gondolod elküldöm Neked a mobilszámát., ha megtalálom.
2009. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A számát már tudom köszi, csak várok vele még 1-2 hetet.
2009. júl. 15. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Hajdú doktorhoz járok elég rég óta és maximálisan meg vagyok Vele elégedve és szintén csak jókat hallottam róla! Pl. volt olyan kismami, aki gyöngyösi és hozzá járt le. Úgyhogy Őt merem ajánlani!

Kellemes babavárást!

Üdv 28 hetes km

2009. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!