Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az általam választott...

Ha az általam választott doktornak nincs magánrendelése, csak a kórházban rendel szakrendelésen, kell fizetni a vizsgálatokért?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok!
2010. aug. 2. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen orvoshoz jártam. Én becsületből először megkérdeztem, hogy mennyivel tartozom a vizsgálatért, de ő elutasította. Tehát nem fizettem neki semmit, pedig tényleg nagyon rendes volt...
2010. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen orvoshoz jártam.Megkérdeztem,azt mondta szó se lehet róla.3-4 alkalmanként adtam egy 10ezrest. Elfogadta.
2010. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem , nem kell fizetni, hisz a TB-t fizeted.


De ha kedveled, és szeretnéd, hogy esetleg a szülésedre majd bemenjen akkor is, ha épp nem ügyeletes, akkor nyomjál neki néha-néha egy 5ezret.

De azért kérdezd is meg tőle, hogy vállalja-e, nincs-e szabin majd akkor, amikor szülsz.

2010. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2010. aug. 2. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is pont ilyen dokim van,3000 ftot adok alkalmanként, a szüléskor meg 40ezret fogok.Tavaly is ennyit adtam,az első gyereknél:)

2010. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!