Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki mostanság, aki a...

Volt valaki mostanság, aki a II. számú női klinikán szült Dr. Galamb Ádám-nál?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyit fizettetek a szülésnél?Ő mondott konkrét árat?
2012. júl. 21. 11:43
 1/2 Uzsi87 válasza:

Szia!

Én tavasszal szültem nála, nem akart árat mondani, ránk bízta. Amúgy nagyon jó orvos, a következő babát is nála fogom szülni.

2012. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hopihe33 válasza:

Én nem ajánlom a doktor urat senknek sem, a szülésznője Balázsi Móbika miatt. Mindenki kerülje el, ha teheti. Az egészségügy, a nők szégyene. Volt szerencsém hozzá a SOTE II-n. Arogáns, ahogy észrevettem a munkatársai is utálják. A betegek kajáját lenyúlja, (mondván hogy úgysem eszik meg, ezért ki sem osztja) mindenkinek csak azt pofázza hogy mennyit dolgozik, közben csak a maszekját intézi. Csodálkozik, hogy nincs gyógyszered, de ki sem osztotta, olyanokat hazudik rólad a dokiknak vizit közben amik nem is igazak. Munkaidőben a családtagjaival veszekszik telefonon, csak úgy zeng tőle a kórház. Persze aki pénzt ad neki, azzal biztos kedvesebb, de én ilyen parasztnak már csak azért sem adnék, mert mi lenne a kórházban ha minden szülésznő és orvos csak a saját pénzes betegét látná el normálisan?

Ja és mivel DR. Galamb Ádám protezsálja hozzá a pacienseit, ezért érdemes elgondolkodni az orvos választásról is. Van a kórházban sok, tőlük empatikusabb, kedvesebb orvos, szülésznő, akik jobban megérdemlik a betegek bizalmát, főleg ha egy olyan eseményről van szó, mint a gyermekvállalás.

2013. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!