Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért számolt a doki az UH....

Miért számolt a doki az UH. -án más időpontot, mint én?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál, és ő 5hetesnek+6naposnak látott.

Én pedig 6hetesnek+5naposnak számoltam ki magam.

Utolsó mensi: 03.19.

Vmi olyat mondott, hogy lehet, hogy később volt peteérésem.

Most ezt akkor hogyan is kell kiszámolni?

Szerdán (holnap) hányadik hetemet is kezdem majd el?

Köszi!


2008. máj. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

A doki a méretek alapján számol,milyennek látja az embriót.

2008. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem te írtál este? Nálam is ez a helyzet. Uh. szerint 12., doki szerint 13., szülési kalkulátor szerint 14 hetes vagyok. És igen, ez a peteérés miatt van, nem pont a 14. napon van mindenkinél. Gratulálok a bébihez!
2008. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy tegnapi kérdésre válaszoltam, azt másolom be neked:

Március 19. a kezdőnapod, tehát most vagy 6 hetes és 6 napos. Holnap töltöd be a 7.hetet. Persze a ciklusod hossza miatt lehet, hogy kicsivel kevesebbet számol a dokid. Itt megnézheted: [link]

Éppen karácsonykor fogsz szülni :-)

Ne aggódj a szívhang miatt, legközelebb, ha mész, már biztosan lesz!

Sok boldogságot!!!

2008. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a babóca mérete alapján számolják a dokik. Nekem például emiatt a 6. hét kimaradt, mert az 5. után már rögtön 7. hét 0 napos voltam. :) Idővel viszont azért ez nagyjából beáll, mert hát mégsem mindegy, hogy + / - 1-2 hét eltérés van. Bár van olyan sajna, akivel egyszer csak közlik, hogy hamarosan szül, pedig a sszámolás alapján még hetei lennének.

Sőt, én pl tudom, hogy mikor volt a fogantatás és az alapján még csak 7 hetes vagyok, számolás szerint ez a 8, hetem, méret alapján meg már a 9. lenne, ha most elmennék ultrahangra. :)

2008. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor 11 hetes voltam, a doki már 12 hetesnek látott, ez a baba fejlődésétől függ!
2008. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!