Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kitapintani a...

Hol lehet kitapintani a babát? És hány hetes kortól? Milyen tapintatású?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 08:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha a köldöknél lenymom a hasam kemény, az lehet a baba? Vagy lentebb?
2008. máj. 6. 08:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kakrok hülyeséget mondani, nem tudom, de az biztos, hogy nem túl jó a nyomogatod a pocidat, majd jelentkezik ő ne aggódj!!!! Jó baba várást!!
2008. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezt csak doki tudja, mert attól is függ, hogy hova ágyazódott. Mert amíg még olyan icipici, addig bárhol üldögélhet, jobbodon, balodon, középen... :-)
2008. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ legfőképpen attól hogy hány hetes vagy, mivel a méhben van a baba és a méhed úgy nő ahogy a baba fejlődik. A terhesség elején egészen pici a méh és lent van aztán egyre nagyobb, pl: lúdtojásnyi aztán lesz még futballalbda méretű is. Kb 18-19hétben ér fel a köldök vonalába tehát annál hamarabb nem hiszem hogy a köldök körül lehet a baba, inkább lentebb és először még a mozgását fogod érezni a tapinthatóság szerintem a vége felé van. Én most vagyok a 22hétben, a 19.hétben kezdett el mozogni a babó és most egykét napja volt először az, hogy a kezem a hasamra raktam és úgy is éreztem a mozgást tapintva. Én így gondolom de olvass szakkönyveket én is az alapján informálódom!Jó babavárást és nulla köldöknyomogatást!
2008. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!