Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol helyezkedik el 13 hetesen...

Hol helyezkedik el 13 hetesen a méhem? Sajnos zsírréteges a hasam és nem tudom kitapintani. Ott alul fájogat, de szerintem az uh-on fentebb nézte az orvos. Annyira le voltunk nyűgözve, hogy nem figyeltem hol uh-oz.

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
köldököd alatt, illetve lehet már a köldöködig is felér :) föntebb még biztos nincs, majd 2 hónap múlva már fogod érezni :)
2009. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen érte el a méhem a köldököm, mondta is a doki, hogy most kezd el majd nőni a poci :) Persze már nekem eddig is nőtt, mert van étvágyam is:)
2009. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Amikor furcsa kaparászást, levegőkipukkanást érzek, akkor az a köldök alatt van, de afölött, ahol régen görcsöltem, amikor megjött. Értitek, ugye? :) Tehát nem annyira lent, mint ahol véltem annak idején a méhemet.

Ezek szerint onnan már fentebb került bőven.

2009. nov. 15. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:

A meh kb 12 hetesen hagyja el a szemeremcsont vonalat. Tehat neked a szemeremdombod felett van picivel a teteje, messzirol sem a koldoknel.

(A terhesseg elso feleben elsosorban minosegi fejlodes tortenik, a babanak a 12. hetig kialakul minden fontos szerve, a pici teste, vegtagok es ezek tokeletesednek tovabb, bennunk is ekkor zajlik le sok hormonalis valtozas, kialakul a mehlepeny es atveszi a baba taplalasat, majd a terhesseg masodik feleben tortenik az igazi mennyisegi fejlodes, azaz akkor kezd el igazan noni a baba es a meh.)

Peldakent: en a 27. hetben vagyok es most erzem koldok felett kb ket ujjnyival a mehem teteje. Vekony vagyok, konnyen kitapinthato, tutira most van ott. (Mellesleg ha mar 13 hetesen koldokvonalban lenne, ahogyan az elso valaszolo irta, akkor 40. heten hol lenne? A torkomban?)


De nezd meg ezt a fotot, rakerestem gyorsan es ezt talaltam: [link]

Itt is azt mutatjak, hogy 13 hetesen a szemeremcsont mogott van a fundusa a mehnek.

Az uh fejet egyebkent nem biztos, hogy teljesen derekszogben tartotta, ha kicsit dont rajta, akkor hiaba van feljebb, mint a meh, de akkor is ralat.

2009. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!