Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb alkatú, ducibb kismamá...

Erősebb alkatú, ducibb kismamák, nektek hogy alakult a pocakotok?

Figyelt kérdés

A normális testsúlyhoz képest 20kg felesleg van rajtam, van pocakom is, bár pólóban-pulcsiban nem annyira vészes és félek, hogy nekem nem lesz olyan szép kerek pocakom mint a vékony kismamáknak.

Nektek hogy alakult a pocakotok? A zsír réteg ugyan úgy két részben ott maradt vagy valamennyire kisimult és ugyan olyan kerek lett?

Bocsánat, tudom elég buta kérdés, de nagyon érdekel. Nem is láttam még duci kismamát.


2012. júl. 19. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
84 kg-val kezdtem a terhességet, ugyan olyan szép kerek pocim lett, mint a vékony kismamáknak.
2012. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia. 78kiloval kezdtem, rajtam igaz, csak 10 kilo volt a folosleg, de az elso baba kb 20 hetesen mar elegge latszodott, szep kerek pocim volt, a masodik viszont mar a 8-10 hettol siman kiveheto kerek terhes pocak volt. :-) ne aggodj, latszodni fog, de csak kb felidosen. Amugy a vekonyaknak sem latni elobb. :-)
2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok!
2012. júl. 19. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:

nem buta kérdés, bennem is megfogalmazódott már.:) Amúgy nálam is kb. 15 kg fölös volt még, de az annyira vészesen nem látszott. Arányosan volt rajtam mindenhol. Pocaklakó óta híztam 9 kg-ot, kicsit sok de nem érdekel, mert nem eszek többet, mint a bébi előtt. Előtte is odafigyeltem, hogy durum tészta, barna rizs stb... és most is.

A pocakomon is látszik már, eleinte úgy mondtam, hogy kiemelte a már meglévőt:) De így 21 hetesen már azért a kismamás pocak kezd formálódni.... azt mondják közeli barátaim, hogy arányosan növögetek és nem eltorzultan, így pláne nem zavar a túlsúly. Kezd kisimunlni, és két részből egy lesz lassan. ja és nem takargatom, a túlsúly ellenére ízlésesen de hangsúlyozom a pocakomat:)

2012. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


az én pocim ilyen volt 3 hete,most sokkal nagyobb kerekebb,

kicsit szétrepedt de ez van, amúgyis második baba kisfiam lesz

most 24 hetes vagyok és 85 kg..

nem vagyok sovány de borzasztóan kövér sem, valahogy egyik terhességem alatt sem híztam semmit, szóval a végére hidd el neked is lesz szép nagy pocakod, és nem fogják azt hinni hogy meghíztál.


igaz nekem azért látszódik jobban mert eleve nagyobb mint a lányommal volt, na meg fogytam is pár kilót mostanában.


ne aggódj szép pocakod lesz , nekem is az lesz, már az :))

2012. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is feltettem még terhesen itt ugyanezt a kérdést, és úgy le lettem oltva mondván mit foglalkozok ezzel ÖRÜLJEK hogy terhes lehetek és babám lehet másnak meg nem jön össze!! (csak lestem) na ennyit az off ról.

Egyébként nekem 10-15 kiló felesleges volt és fent hordtam a pocakom, a végére már nyilván nagyon kismamás lett, de sose volt olyan szép elkülönülően kerek mint a vékony mamiknak, mert a háj réteg azért ott volt. (csúnyán fogalmazok de érti mindenki mire gondolok gondolom).

2012. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha kisebb a pocakod mint egy kismamának, akkor ne aggódj, szépen kisimul és egyben lesz a pocid! :)

Boldog Babavárást!

Egy duci 36 hetes kismama :)

2012. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is felesleggel kezdtem a terhességet, szerintem 15kiló simán lemehetne rólam.

Én is ettől féltem mint Te, és némelyik vékony kismamánál sokkal szebb a pocakom, szóval a súly nem befolyásolja. Na persze az iszonyatosan nagy túlsúly, bőven 100kiló felett, na az már lehet.


Egyébként Én odafigyelek a súlyomra,most a 28ik hét végén még mindig kevesebb vagyok 2 kilóval mint a terhességem elött. És ez így bőven jó.


Mégis szépen alakul a pocakom. Mutatok képet:


25ik hét:

[link]


27ik hét eleje:

[link]


28ik hét vége:

[link]

2012. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Én 72 kg-val kezdtem a terhességet, bár ez 176 cm-n oszlott el. 20 Kg-t híztam, de nagyon helyes pocakom kerekedett a végére, szerintem ne aggódj.
2012. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!