Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előbb szeretkeztem a...

Az előbb szeretkeztem a párommal, és most azt vettem észre, hogy kevés pecsételő vérzésem van. Nagyon megijedtem! 12 hetes vagyok, eddig még nem volt ilyen gond. Nem fáj, nem görcsöl a hasam. Nagy a baj? Szerdán megyek orvoshoz, menjek hamarabb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, menj. Azonnal.

A vérzéssel sosem szabad játszani.

Nekem kétszer volt eddig a terhességem alatt, a vérzés mindig bajra utal.

Lehet semmi komoly, de én akkor is azt gondolom,hogy jobb félni, mint megilyedni, nem?

35 hetes kismama

2008. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baj van, az is lehet, hogy a hüvelyed fala belül egy picit sérült, az okozza a vérzést. Nálam is előfordult és nem lett baj. Ez persze nem szt jelenti, hogy ne beszélj orvossal, ha nyugtalanít a dolog, érdemes felkeresned, legalább telefonon érdeklődj.
2008. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nézesd meg magad orvossal.Én is így jártam 2 héttel ezelőtt szeretkezés után rózsaszines folyásom lett,de csak pár percig.Az orvos szerint minden jó a méhszáj zárt,de sajnos ellettem tiltva a szextől.Holnap menj el az orvosodhoz.Szorítok ne legyen semmi gond!!!!üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia..én szombaton jártam igy.végig izgultam a hétvégét,a doki megnézett és minden rendben annyit mondott hogy ne hü bele Balázs modjára csináljuk..én meg mondtam neki hogy akkor nem is kéne bedugnia:Dannyira vigyáztunk..és javasolta hogy vegyek sikositot-.mert hiába vagy felizgulva belül a terhességtöl nem vagy elég nedves és könnyebben sérülsz.nem lesz semmi.én elkezdtem neki mondani hogy hát....együtt voltam a párommal,,,egyböl tudta mi van..és mondta hogy még elö is fordulhat.azt mondta ha nagyon sok vér van és nem mulik akkor van gáz..de nekem el is mult.és boldog 8 hetes kismami vagyok..ne izgulj.csak pihenj.ha akarsz irj priviben
2008. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!