Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már van két egynemű...

Akinek már van két egynemű gyermeke, annak milyenek voltak a terhes tünetei?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,akinek teljesen más volt,egyszer rosszul volt,másodikkal nem volt különösebb vagy épp fordítva,az jelent e valamit,vagy elhanyagolható abból a szempontból hogy milyen nemű lesz e a baba?remélem érthető,köszönöm!

Egyébként nekem az első kisfiú(reggel hányás) de utána már jól voltam,most 14 hetes vagyok és még mindig gyatrán...hányinger,émelygés,néha hányás minden étkezés után,akár egész nap.úgy néz ki,ő is fiú lesz,de még egyelőre nyitva hagytuk a kérdést,ahogy a doki fogalmazott,de mintha fiú lenne.persze mindegy is,csak ne legyen semmi baja!


2012. júl. 18. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
két fiam van, elsővel semmi bajom sem volt, a másik viszont rosszul feküdt, nyomott valami ideget, fogínygyulladásom is volt elég durva. De nem voltam hányós egyikkel sem, csak a másodikkal nagyon álomkóros végig.
2012. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lányom van, elsővel végighánytam a terhességemet, a másikkal pedig folyton álmos voltam, szédelegtem, és szintén hánytam.
2012. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 lányom van. Terhes tünetem nem volt,viszont minddel mást kívántam. Az elsővel rumos csokit naranccsal,és a disznóságokat (főleg a tepertőt),de a savanyúság is jöhetett bármikor.A másodikkal naponta 1 tábla csoki,vagy 1 cs.csipsz,viszont a savanyúra rá sem bírtam nézni,ha csak nem a Nővérem féle ubi volt- nem savanyítja,Ő édesre csinálja. A harmadikkal viszont jó formán hetente változott a kívánalom tárgya: Tej,tejtermékek,sós,édesség,gyümölcs,füstölt ízű dolgok,majd citrom-érdekes,de a savanyúság ekkor sem ment le,sőt azóta sem!- ,tejtermék,édesség,gyümölcs...Mindig mást kívántam.

Nővéremnek vegyesen vannak a gyerekek,Ő minddel végig hányta a terhességet! Fogat mosni sem bírt szegénykém!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát! :-)

2012. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1: kisfiú,szinte végig dolgoztam,semmi bajom sem volt,viszont híztam 17kg-ot.. 2.lány,szintén semmi tünet,10kg. most megint fiú,és még most is öklendezem reggelente pedig a 3.trimeszterben vagyok. eddig 7kg.

elsőben minden kijött belőlem. korkülönbség kicsi,vagyis nem a korom miatt más,nem eszem-iszom mást.

2012. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első kisfiú kicsit hányingerem volt a 6-11 hétig aztán semmi, második szintén fiú 5-15 hétig egész nap hánytam, semmi nem maradt meg bennem, kórházba kerültem mert már kiszáradtam. Orvosom szerint nem a baba neme miatt voltak tünetek, hanem a hormonszint változás miatt.
2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,jó kis történetek...igen,a fogmosás közbeni öklendezés is ismerős.akkor majd meglátjuk,a fiamnál csak is kisfiú jöhet szóba,szerinte a lány a kukában végezné,hát szépen lennénk...:)
2012. júl. 18. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van, mind a kettővel napra pontosan ugyanaz volt. :D 7. héttől hánytam a 18. hétig, 2*2 hétre kerültem kórházba, mind a kettővel a 11. és a 14. héten. 13 kilót fogytam mindkettővel és ugyanennyit híztam is a végére.

Most kislányt várok, a 6. héttől hánytam a 12. hétig, de "csak" 4 kilót fogytam és "csak" 4 napot voltam kórházban. Most azért valamennyi étel bennem maradt, kicsit könnyebb volt ez a terhesség.

2012. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Le a kalappal előtted,hogy így is a harmadikat várod!Én nem hinném hogy akarok még valaha terhes lenni,nem olyan áldott ez az állapot nekem.Szívesen kihagynám...már egyből jöjjön a gyerkőc:)

Boldog babavárást és ezek után könnyű szülést..

2012. júl. 20. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Az első terhességem ráadásul veszélyeztetett volt, végig kellett feküdnöm a 9 hónapot. Most megint ez van, csak fekszem. De tudod ez "csak" pár hónap az életünkből amit kibírunk, a végeredmény sokkal hosszabb távú amiért bizony megéri, nem is egyszer! :)

Amikor hánytam sírtam a wc-ben, hogy nem bírom tovább, de szerencsére annak az időszaknak vége.

Egy biztos, én sem áldott állapotként élem meg, de ez van, a gyerek(ek) kárpótol(nak) mindenért! :)

2012. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!