Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki lehet hordani babát szivrit...

Ki lehet hordani babát szivritmuszavarral? Nekem sajnos az van és ma kiderült hogy hathetes terhes vagyok, el kell vetetnem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy! ne vetesd el!

beszélj az orvossal! ma már alig van olyan kismama, akinek nincs valamilyen alapbetegsége (magas vérnyomás, cukorbetegség, allergia, depresszió, stb. sorolhatnám), biztos a te eseted sem egyedi.

2008. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy a terhesség annyira megviseli a szivem hogy szülés után rosszabodni fog,vagy esetleg inkfartust kapok
2008. máj. 5. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a dokiddal kell megbeszélni, ő elküld szakorvoshoz, aki megmondja mit kell tenni. Nehézségekre biztosan számíthatsz, mondjuk rögtön menned kell táppénzre, pihenned/feküdnöd kell, tervezett császárral szülsz, ilyesmi. De beszélj orvossal (kardiológussal), mert ő tudja igazán mit kell tenned, esetleg felír (biztonságos) gyógyszert.

2008. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bízd az orvosokra, ezért el ne vetesd. keress jó orvost és egy kardiológust, mielőtt még nagyon megijesztenéd magadat!!!!Biztosan szoros kontrollal és esetleg gyógyszerrel, ami nem árt a babának meg lehet oldani!

sok sikert!

2008. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írd be a keresőbe a témát, biztos csomó mindent találsz!
2008. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyámnak és nekem is szívritmuszavarunk van. Anyám kettőt szült, én az elsőt várom.

Úgy is el kell menned szakorvoshoz, beszéld meg vele, mi a teendő. Gondolom ennek is van több fokozata..

Nem kell mindjárt az elvetetésre gondolni!!

2008. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És te szedsz valamien gyógyszert,tüneteid fokozodtak?
2008. máj. 5. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szívritmuszavarom és szívzörejem van. Semmi gondunk nincs! Most 23. hétbe vagyok!


Boldog babavárást

2008. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még billentyűhibám is van,de eszembe nem jutna elvetetni.Nyugodj meg,mert kibírja a szíved.Betaloc-ot azért szedjél!
2008. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!