Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hathetes babának mindig kell...

Hathetes babának mindig kell mosolyogjon az anyjára?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a 6 hetes babáknak az anyjukra kell mosolyognia. A picikém hét hetes, de nem mindig csak ritkán sikerül egy mosolyt előcsalnom tőle, inkább csak nagyon figyel ha beszélek hozzá. De ha valamit néz, vagy álmodik, akkor többszőr mosolyog.
2010. aug. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi se vigyorgunk állandóan, így a babák se. Ha beszéd közben figyel rád, nincs semmi baj, ha kedve lesz, majd mosolyog :)
2010. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy kell...
2010. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy mindig mosolyogjon. Nekem 2 fiam van,ők sem mosolyogtak rám mindig. És ne hallgass azokra,akik állandóan felvágnak,hogy az én gyerekem... A szakirodalom sem érvényes minden gyerekre. Jó anya vagy és szeret téged,majd fog mosolyogni.
2010. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik hülye írt ilyen cikket? Na annak biztos nincs gyereke :)

Egy 6 hetes baba még igencsak ismerkedik a világgal és még az anyukával is. Nem hogy mosolyogjon. Várj türelmesen, fog Ő mosolyogni Rád. És mindenkire,aki számára kedves.

Az én kisfiaim sem mosolyogtak még 6 hetesen. :)

2010. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már az újszülött is mosolyoghat, de ez még nem szociálois mosoly. Csak azért mosolyog, mert jól áérzi magát.


6-7 hetes korban kezdenek a BABÁK visszamosolyogni, ha mosolyognak rájuk. Hamarosan a te kicsikéd is folyton mosolyogni fog, meglásd.

2010. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már!Te mindig mosolyogsz?Az már bőven elég,ha néha elmosolyodik...
2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!