Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 1 hónapos...

Lehetséges, hogy 1 hónapos babám mosolyogjon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen :)

Megkaptad az első mosolyt?

2011. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizony! :)

Boldog babazast!

2011. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4-8 hetes korban jön az első mosoly :)
2011. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ajjaj! akkor ez valóban igaz és én lemaradtam róla! én azt hittem, hogy minimum 2 hónaposnak kell lennie! sajnos, nem nekem volt az első mosoly, hanem idegeneknek, amit nem láttam, mert nem voltam jelen, el kellett mennem pár órára! de mikor vissza jöttem és mondták, hogy 3-an körbe állták a babakocsit és gügyögtek a picinek, az meg többször mosolyra húzta a száját, mondtam nekik, hogy ti képzelődtök és biztosan, csak erőlködött!


Hát, én még semmit nem láttam, de akkor most már elhiszem és figyelni fogom nagyon! Köszönöm a jó kivánságokat és viszont kivánom nektek is!

2011. aug. 11. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
"mosolyra" a 2-3 napos babák is képesek, de ez reflex jellegű mosoly csak. Szociális mosollyá később alakul. Nekem mind a 2 gyerkőc már a kórházban "mosolygott"
2011. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen!6 hetesen már nagyon mosolyognak.
2011. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 naposan az még nem mosoly. Csak "összehúzódik" az izom
2011. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!