Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hét+2napos vagyok. A babám...

19hét+2napos vagyok. A babám mozgását nem igazán érzem, de a derekam iszonyatosan fáj. Ugye nincs baja a babómnak? 16hetesen éreztem apró rebbenéséket azóta nem.

Figyelt kérdés
Az anyósommal lakunk ő igen aktív dohányos, és egyáltalán nem érdekli, hogy várandós vagyok. a bagó füstöt meg szívom, ugye nem lehet baja a babámnak? Ha párom szól az anyjának, akkor meg ő van felháborodva. Mit csináljak? Félek, hogy a bagó füst beszívása miatt nem mozog babám.
2008. máj. 5. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ijedj meg, sokan mondtak, hogy elso mozgas utan hetekig nem ereztek semmit, gondolom mindenkinel maskepp van.Sajnos a cigi fust karos a magzatra, de nem tudom, hogy karosithatja e annyira, hogy emiatt nem mozog. Fel kellene keressd a dokidat, vagy menj el uh-ra, ha mostanaban nem voltal, pedig esedekes lett volna. Remelem nem lesz semmi gond. Setallj sokat a friss levegon, ha megteheted. Az anyosodnak pedig uzenem, hogy nezzen magaba, hisz ois anya...nincs tisztaban ezekkel a dolgokkal?! Vigyazz magatokra! 19hetes kismama

2008. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát a passzív dohányzás tényleg nagyon káros! az anyósodat nem érdekli az unokája egészsége?

beszélj az orvossal vagy a védőnővel!

2008. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindennap amikor tehetem megyek friss levegőre. Jövő héten kell mennem a dokihoz.

Boldog babavárást nektek!

2008. máj. 5. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

az én anyosómék is láncdohányosok, de szerencsére nem lakunk együtt. vannak olyan intelligensek, hogy az én jelenlétemben soha nem gyújtanak rá!

nem tudsz v.hogy beszélni vele? felfogná egyáltalán a mondandódat? úgy értem, megértené, hogy nem ellene áskálódsz, hanem a baba egészségét félted?

2008. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj, hogy az anyósomat nem érdekli az unokája, ami nem érdekel. Meg sajna nemcsak dohányzik, hanem iszogat is. Nem töményet, hanem csak sört. Hiába beszélünk vele, azt mondja, hogy már így is sokat alkalmazkodik.
2008. máj. 5. 17:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem érdekel az anyósom, mert az én szüleim sokkel de okkal többet segítenek nekünk. Mire a kisbabám megszületik már nem fogunk itt lakni, és a párom még a közelébe se fogja engedni.
2008. máj. 5. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

ezt jó hallani, hogy elköltöztök!:)

addig próbálj minél kevesebb időt tölteni anyósoddal!

nagyon vigyázz a babádra!

minden jót!

2008. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!