Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babum 1 hete alig mozdul....

A babum 1 hete alig mozdul. De tenyleg eszmeletlen keveset. Jelez, hogy "ittvagyok", de rug 1-2 kinyomas es utana mozdulatlan. Baj haalig mozog? 36+3 hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már szinte törvényszerű,hogy kevesebbet mozognak,kevés neki a hely. Az erősebb mozdulatok helyett inkább már csak fészkelődik.. De ha nagyon aggódsz akkor menj be a kórházba,nézzenek rád, bár sztem semmi gond.
2012. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta, már kevés a helye és így elmaradnak azok az intenzív mozgások, mint amiket eddig éreztél, illetve ő is készül a szülésre/születésre. Szerintem ne aggódj, de ha mész dokihoz (gondolom már hetente kell legalább menned) említsd meg a dokidnak, vagy menj el holnap reggel a védőnődhöz és kérd meg, hogy hallgasson szívhangot!
2012. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Penteken vtunk ,neztunk szivhangot,legkozelebb 2 het mulva megyunk,de azert meglatogatom par nap mulva megint a vedonot.
2012. júl. 16. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, de nst szerint is minden rendben, úgyhogy én nem aggódom. Az a lényeg, hogy mindennap érzed, hogy megmozdul! És gondolj bele húúúúúúúúúúúúúúú de jó lesz, nemsokára a kezünkben lesznek! Nagyon várom már! 37hkm
2012. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb a baba és egyre kisebb a helye,így nem csoda,ha alig érzed. Bár nekem naponta többször mozog, majd szétrúgja a hasamat, jól kinyomja magát. Ha nagyon aggódsz,beszélj a dokiddal! Figyeld a mozgás sűrűségét, még azért többször kell-lene mozognia egy nap! Üdv, szintén 36+3 hkm.
2012. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, már szinte alig fér el a picurka. Ez természetes, de nem azt jelenti, hogy nem kell rá figyelni. A lényeg, hogy mindig mozogjon és érezzed. Ha picit meg akarod "mozgatni" igyál narancslevet vagy egyél valamit. Nekem attól mindig mocorgott, ja meg amikor éhes voltam reggel, akkor nem bírt magával odabent.
2012. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
napi 10 mozgásnak meg kell lennie, figyeld a baba mozgását,ha sokáig nincs mozgás,akkor inkább kórház,inkább feleslegesen,mint későn.
2012. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!