Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos has keményedése...

Folyamatos has keményedése árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy már két hete ez van.Szedtem gyniprált csepektetőben,majd gyógyszerben,de semmi.ma adtak magnézium szulfátot szuriban,de nem érzek változást.Nagyon aggódok a baba miatt.volt más is így?Ja 30 hetes vagyok.
2012. júl. 16. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz baja. De pihenj sokat, nehogy túl hamar beinduljon a szülés.
2012. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval az,hogy oxigén hiányos csak kamu?Mert sok az okos a környezetemben és ezzel ijesztgetnek.
2012. júl. 16. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet baja ha megszülöd a keményedés miatt idő előtt. Én emiatt 27 hets koromtól kórházban voltam 37 hetes koromig és majdnem minden nap infúzión voltam. Makk egészséges kisfiam született 40+2 hétre. CSak az utsó 3 hétben nem volt olyan sok keményedésem. Ha ennyire keményedsz menj be a kórházba mert megnyílhat a méhszáj és akkor nagy a koraszülésveszély.
2012. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk! Nem lesz a baba oxigénhiányos a has keményedésétől.

Egyébként pedig hívd fel a dokidat, vagy akár a kórházat, és megmondják, mit kéne tenned. De ha más gond nincs, csak a keményedés, akkor úgyis a pihenés fogják mondani. Ha nagyon parázol, menj be a kórházba, mert tényleg akár be is indulhat a szülés.

2012. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen pihenni kell. A végén nekem is keményedett és próbáltam picit simogatni, masszírozni ami jó volt rá.
2012. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!