Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tortenik a szules utan...

Mi tortenik a szules utan kozvetlenul? Hova kerul a baba? Segitenek a noverek amig helyrejovunk? Etelt adnak, vagy nekunk kell bevinni? Hogy lesz ido gyogyulni, aludni, pihenni es kozben ellatni a kicsit es szoptatni is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi tapasztalat: szülés után még a szülőszobán maradsz egy darabig, ahol a szülésznő rád néz többször, de hagynak pihenni. Én kaptam ebédet. Majd segítenek felmenni a szobáig. A baba addig bent van a csecsemőosztályon. Onnan már a nővérek segítenek, ha szólsz. A kötelező dolgokon kívül nem "pesztrálnak", de ha szólsz segítenek. De wc-re, zuhizni neked kell kimenni egyedül, enni egyedül kell. A szülés napján még pihi, aztán már magadól kell gondoskodni. Ennivalót adnak, nekem csak a mennyiséggel volt problémám. A kicsit nálunk az osztályon rendbe teszik, esetleg a peluját kell cserélned. Attól is függ minden milyen szobába mész. Alapítványiban mindez sokkal kényelmesebb, persze ez fizetős. Sima szülésnél ez van, a császár esetén gondolom másként van. Jó egészséget!
2009. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülés után picit a melledre teszik aztán elviszik kitisztítják,rendbe teszik,gyerekorvos megvizsgálja. Addig téged elrendeznek,kijön a lepény,összevarrnak ha kell,letisztítanak,és két óra múlva bekerülsz a szobádba.Van ahol ez alatt már visszahozzák kicsit a babót,ez változó.

Túl sokat nem segítenek,én késő du szültem,hajnalban már fürdetnem kellett,de ez is változó. KAja van,de ha jól is akarsz lakni,jó ha visz a család utánpótlást.Arra viszont figyeljenek,hogy könnyű és nem gázos étel legyen.

Első az ellátás,de van idő pihenni,ha roming in szobában vagy akkor is be lehet vinni a picit a babaszobába,vigyáznak rá.

Könnyű szülést,egészséges babát kívánok :)

2009. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, koszonom a valaszokat!!
2009. júl. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!