Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyőgyász hogyan vizsgál...

A nőgyőgyász hogyan vizsgál meg mikor először megyek pozitiv terhességi teszt után?

Figyelt kérdés

Kézzel? Kacsával? Sehogy?

Nem árt a babának ha megvizsgál? Esetleg belső ultrahangot rendel el?


2012. júl. 12. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezi mikor jött meg utoljára, mikor csináltad a tesztet. Utána levetkőzöl alul, megvizsgál, megnyomkodja a hasad picit esetleg kívül is, aztán hüvelyi UH-al bekukkant és ha elég idős terhes vagy akkor látszani fog hogy ott a baba. Kiszámoljátok a szülés várható időpontját az utolsó mezihez mérve. Kapsz róla papírt, képet stb. és elmondja h mi a további teendő. (védőnő, fogorvos, stb)
2012. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első is írta. Csak + kacsával is vizsgál.Báris engem vizsgált!
2012. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt se kacsa, se belső uh, mivel a 11.héten mentem először, és előtte kb. fél évvel volt rákszűrésem.

Hasi uh-t használt, és már szépen látszott a baba.

2012. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem csak kézzel vizsgált meg, majd kértem időpontot az SZTK-ba UH-ra!

40+6 hkm

2012. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

kacsával kézzel nem vizsgál 12 hétig normális orvos iylet nem tesz mert korai terhességnél vetélést is okozhat

Sima Hüvely UH

2012. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenhol más. Én 2 hete voltam, utolsó mensi alapján 6 hetesnek kellett volna lennem, a doki azt mondta hogy az első trimeszterben csak hasi UH-val vizsgál, nem nyomkod meg semmi.

Hasi UH-t rám tette, mondta, hogy ez egy 3 hetes terhesség menjek vissza 2 hét múlva (az ma van)Jó helyen, és aranyos kis paca:)

2012. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 12. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
9:30-as, ez fura én úgy tudtam a 12.h.et elött csak hüvelyi uh-t csinálnak. Amúgy én 9+6 voltam mikor elöször voltam a dokinál, és elötte soha nem voltam nőgyógyásznál sem, szóval akkor vett kenetet is a rákszűréshez, kézzel is vizsgált kívül belül, és ugye a hüvelyi uh..
2012. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!