Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik valakinek ez a két...

KicsiiAníí kérdése:

Tetszik valakinek ez a két név? Zsombók Luca Boglárka, Zsombók Barnabás Levente?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő.
2012. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Elég jók!Habár a Boglárka nem tetszik annyira de igy jó!
2012. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Én Boglárka vagyok, így azt utálom nem szép név szerintem de most nagyon felkapott lett (gondolom, mert magyar név).

A Luca nagyon tetszik, irtó jó név.

A Barnabás és a Levente így külön külön szintén de együtt egymás után iszonyú hosszú név lett így belőle.

De alapvetően nagyon szép mindhárom és jól illik a vezetéknévhez is:)

2012. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik mindkettő, végre szép, jól csengő, nem feltűnősködő nevek. Kicsit hosszú mindkettő, de egyébként tökéletesek!

Talán a kisfiúnak megfordítanám a két keresztnevet, hogy ZsLB legyen a monogramja neki is.

2012. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Zsombók Luca Boglárka:Szép nagyon,de a Boglárka nem kéne oda.A vezetéknév nehezen mondható ki egy egyszerű név,mint a Luca bőven elég hozzá.Zsombók Luca,nagyon szép.Ha marad a Boglárka az se rossz,de az már túl sok és hosszú lenne.

Zsombók Barnabás Levente:a kettő szintén túl sok lenne,és hosszú.A Barnabás elég.

2012. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nekem is ez a véleményem mint az utolsó válaszolónak.

Párom nagyon Szeretné ha három neve lenne hogy tudjon választani ha megnő =)

Szerintem is hosszúak kicsit de szerintem szépek =)

Lehet h megcserélődik a fiunév hogy egyforma legyen a monogramm mivel ikrek =) (öcsi-hugi)

2012. júl. 11. 09:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jók!!!!
2012. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszik mind a kettő, de egy biztos: Nem adnék 2 keresztnevet a gyerekemnek. Nekem is kettő van, tök feleslegesen, mert úgyis csak az elsőt használom. És ráadásul hosszú is, úgy ahogy ezek. Megkeseríti az életemet, minden hivatalos papírra végig kell írnom. Legtöbbször nem csak 1x. :(
2012. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4. vagyok, a fiúnév így sokadszorra olvasva tényleg túl hosszú, mit szólnál a Zsombók Levente Barnához?
2012. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem így jobban tetszik meg praktikusabb"is.
2012. júl. 11. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!